Homemade stickerbomb [VALMIS]

Xboxi muutmine välimuslikult või funktsioonidelt.
FUNERAL
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 241
Liitunud: 17 Jaan 2012, 21:40
Asukoht: Paide

Homemade stickerbomb [VALMIS]

Postitus Postitas FUNERAL » 02 Jaan 2014, 11:49

Niisiis. Nägin seda postitust siin -> http://xbox.ee/viewtopic.php?f=24&t=9680" onclick="window.open(this.href);return false; ning mul tekkis kohutav isu tuunida ära ka oma konsool..ma ei tahtnud ei mingeid vente juurde panna, led'e juurde lisama, ühesõnaga..ma ei tahtnud oma konsooli lahti kookida ning see hakkas juba igavaks minu jaoks muutuma. Seega, kuna endal käepärast polnud kleepse..postitasin alguses foorumisse ka ostuteema varia alla, et ostan kleepse kokku. Siis mõtlesin, et kui paljudel ikkagi on neid kleepse niimodi müüa. Siis tuli meelde, et kunagi nägin ka netis mingeid videosid, kus USA's joonistavad vennikesed midagi priority mail ümbriku peale, lasevad teibiga üle ja ongi neil sticker valmis. Siis mõtlesin, et prooviks ka midagi laadset teha..tüdruksõber tassis siis kogu vajaliku platsi. Seal stickeri videos tehti need küll tavalise teibiga üle, aga me kiletasime nad üle..ma ei tea mis selle nimi täpselt on, seda kantakse tavaliselt kas mingitele dokkidele ümber või õpikutele, nagu kilekaas aga ta on tihedalt vaakumis sellega. Niisiis. Esimeseks katsetuseks oli lihtsalt, pakkepaberi pealt välja lõigatud Minnie, kilega üle lastud. Mõtlesin, et mul X360 väline HDD ka kaasas, et lükkaks sellele peale. PS: Seal me tõmbasime talle lihtsalt kileplatsi peale. X360 peale kavatsen ikka kahepoolse teibiga teha või ma ei tea, see on veel poolik kõik. PILT HDD'st

1. Otsisin internetist välja endale sobivad pildid, C&C Mickey'd, Notorious BIG, Kendrick, Obey Face..no ja siis tüdruksõber tõmbas ka mulle, trolli mõttes mingi Hello Kitty sinna piltide kausta.

2. Siis läks kõik printimisele, lihtsalt tavalise A4 peale paigutasime Wordis ära ja printisime välja. PILT

3. Siis me lõikasime kõik välja, mingi kella kaheteistkümneni öösel lõikasime ja panime neile kilet peale. Ning lõpuks nad olid siis sellised... PILT - Tunduks nagu lihtsalt välja lõigatud paberist, aga tegelikkuses neil mõnus kilekiht peal veel.


Mis te siis sellest kõigest arvate? Tuleb miskit välja? Ahjaa, palun soovitage miskit, kuidas ma nad konsooli külge saaks, sest kleepsu teine pool on lihtsalt blank, valge..see kleepsu effekt on puudu veel, et see kleepuks, kuidas ma midagi sellist sinna teha saaksin? Algul mõtlesin, et kahepoolse teibiga, aga siis läheb veel lõikamiseks jms ära..või see ongi siis ainuke variant? Ja mis te muidu arvate? :)

Sai valmis ka siis. :) Pilt valmis konsoolist. Jäi üsnagi kena..ei jäänud midagi tilpnema või ahti. Kõik ilusti kinni.

Pealtvaate pilt.
Viimati muutis FUNERAL, 06 Jaan 2014, 09:09, muudetud 4 korda kokku.
[align=center]Pilt[/align]

Kasutaja avatar
kasutaja238
Liige
Liige
Postitusi: 156
Liitunud: 30 Okt 2011, 11:02
Asukoht: Tallinn

Re: Homemade stickerbomb

Postitus Postitas kasutaja238 » 02 Jaan 2014, 12:40

Müüakse muidu ka "kleepsu" paberit, saaksid kohe sinna peale printida ju.
Pilt

FUNERAL
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 241
Liitunud: 17 Jaan 2012, 21:40
Asukoht: Paide

Re: Homemade stickerbomb

Postitus Postitas FUNERAL » 02 Jaan 2014, 12:44

Ei olnud seda võimalust hetkel. Tahtsin niiviisi proovida.
[align=center]Pilt[/align]

Kasutaja avatar
Kalev
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 49
Liitunud: 26 Dets 2013, 16:03

Re: Homemade stickerbomb

Postitus Postitas Kalev » 02 Jaan 2014, 16:59

Kleebi liimiga :D

FUNERAL
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 241
Liitunud: 17 Jaan 2012, 21:40
Asukoht: Paide

Re: Homemade stickerbomb

Postitus Postitas FUNERAL » 02 Jaan 2014, 17:11

Siis konsool sama hea kui lauaalune näts. :D
[align=center]Pilt[/align]

Holy.
Algaja
Algaja
Postitusi: 75
Liitunud: 02 Nov 2012, 20:29

Re: Homemade stickerbomb

Postitus Postitas Holy. » 02 Jaan 2014, 17:19

Kuna printer on sul olemas siis kõige lihtsam oleks see, et toksid Googlesse stickerbomb sheet, valid endale sobiva ja prindid välja ning paned Xboxile. See, mis sa oled praegu teinud võtab mõttetult palju aega ja pead ikka korralikult lõikama seal, et konsool ilusti kaetud saaks. Muidu on mõte hea ja isikupärastab seda natukenegi.

FUNERAL
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 241
Liitunud: 17 Jaan 2012, 21:40
Asukoht: Paide

Re: Homemade stickerbomb

Postitus Postitas FUNERAL » 02 Jaan 2014, 17:39

Selles asi ongi, mis mulle praegu muret tekitab, et need võivad koledad jääda, arvestades seda, et mul 'näpud kõverad' :D Aga eks vaatab mis saab.
[align=center]Pilt[/align]

Holy.
Algaja
Algaja
Postitusi: 75
Liitunud: 02 Nov 2012, 20:29

Re: Homemade stickerbomb

Postitus Postitas Holy. » 02 Jaan 2014, 17:53

Eks see oleneb pildi kvaliteedist, mis sa Googlest saaksid. Peaks isegi proovima, aga kahepoolse teibiga jääks vähe jama imo.

FUNERAL
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 241
Liitunud: 17 Jaan 2012, 21:40
Asukoht: Paide

Re: Homemade stickerbomb

Postitus Postitas FUNERAL » 02 Jaan 2014, 18:01

Mõtlesin sama, aga kust saaks sellist kleepepaberit?
[align=center]Pilt[/align]

EvoX
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 642
Liitunud: 27 Nov 2011, 01:41
Asukoht: Põlva

Re: Homemade stickerbomb

Postitus Postitas EvoX » 03 Jaan 2014, 16:57

Kõige lihtsam oleks sul investeerida eBays müüdavasse kleepsuraamatusse ( Sticker book/ Stickerbomb book ), mingi 20€ oli vanasti. Seal igasuguseid valikuid jms. Minuteada müüdi seda kunagi ka Rahva raamatus, niiet võid sealt ka uurida :)
Tuleb tunduvalt ilusam kui paberilehelt väljaprinditud kleepsudest :)

N: Selline raamat

FUNERAL
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 241
Liitunud: 17 Jaan 2012, 21:40
Asukoht: Paide

Re: Homemade stickerbomb

Postitus Postitas FUNERAL » 03 Jaan 2014, 19:59

Seda küll..seda küll, aga oli mingi räme tahtmine oma kätega nopitseda midagi :D
[align=center]Pilt[/align]

EvoX
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 642
Liitunud: 27 Nov 2011, 01:41
Asukoht: Põlva

Re: Homemade stickerbomb

Postitus Postitas EvoX » 03 Jaan 2014, 20:02

FUNERAL kirjutas:Seda küll..seda küll, aga oli mingi räme tahtmine oma kätega nopitseda midagi :D
Arusaadav, kuid siiski lõpptulemus tuleb ilusam ehtsate kleepsudega B-)

FUNERAL
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 241
Liitunud: 17 Jaan 2012, 21:40
Asukoht: Paide

Re: Homemade stickerbomb

Postitus Postitas FUNERAL » 03 Jaan 2014, 20:02

100% nõustun sinuga. :D Siin ma ei vaidle, arvestades seda, et minu näpud on suhteliselt kõverad ja mingi aps tuleb, siis on mul suht freakout ja noh..vaatab mis tuleb. :D
[align=center]Pilt[/align]

FUNERAL
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 241
Liitunud: 17 Jaan 2012, 21:40
Asukoht: Paide

Re: Homemade stickerbomb [VALMIS]

Postitus Postitas FUNERAL » 05 Jaan 2014, 23:27

Sai valmis ka siis. :) Pilt valmis konsoolist. Jäi üsnagi kena..ei jäänud midagi tilpnema või ahti. Kõik ilusti kinni.

Pealtvaate pilt.
[align=center]Pilt[/align]

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Homemade stickerbomb [VALMIS]

Postitus Postitas Tom-D » 06 Jaan 2014, 10:58

Gheto, bro... respect :D

Ei väga lahe. Pooldan sinu "ise tegemise" strateegiat, kleepsupaberile printimine oleks liiga, noh, lihtne ja mitte nii eriline. Millega kinni liimisid siis need?
Viimati muutis Tom-D, 06 Jaan 2014, 16:32, muudetud 1 kord kokku.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist