VPN ühenduse loomise õpetus

Vasta
Kasutaja avatar
armido15
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 570
Liitunud: 21 Juul 2011, 17:20
Asukoht: Rakvere

Re: VPN ühenduse loomise õpetus

Postitus Postitas armido15 » 17 Jaan 2016, 14:17

Kas mõtled otse arvutist või ruuterist ?
Muidu on ühendus ruuterist ja sealt on ühendus normaalne.
Praegu proovisin shareda oma wifi ühendust ja probleem oli sama.

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: VPN ühenduse loomise õpetus

Postitus Postitas taku » 17 Jaan 2016, 16:18

Tavaline ühendus pole oluline. Pean silmas seda et arvuti on wifis ja juhe arvutist boxi. Mõned postitused tagasi on mul kirjutatud ka manuaal. Proovi enne ilma VPNita tööle saada.

Kasutaja avatar
armido15
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 570
Liitunud: 21 Juul 2011, 17:20
Asukoht: Rakvere

Re: VPN ühenduse loomise õpetus

Postitus Postitas armido15 » 18 Jaan 2016, 12:54

Sain lõpuks tööle aga lähenesin teist moodi, arvutis kasutasin telefoni hotspoti ja sellega ühendas ilusti ära. Võibolla oli probleem selles, et mul on modemi ja arvuti vahel veel 1 ruuter, kuna minu toani wifi ei ulatu, siis olen kaabliga ühe ruuteri vahele pannud.

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: VPN ühenduse loomise õpetus

Postitus Postitas Tom-D » 05 Jaan 2017, 11:25

Kuna nüüd on ka Xbox One konsoolil koode lunastades tekkinud regioonilukud siis räägin mismoodi mina olen seda probleemi lahendanud.

Iseenesest kõik lihtne ja kiire - kellel veel ei ole siis tõmmake Google Chrome brauser, sinna külge laadige SaferVPN laiendus (saab nende kodulehelt https://www.safervpn.com/apps/chrome-vpn ) ning aktiveerige see (nende Chrome laiendus pakub 500mb kuus tasuta mahtu). Valige lunastatava koodi asukohamaa, minge xbox.com lehele ja lunastage kood. Peale seda ilmub mäng Xbox.one konsoolis juba download listi ja sealt saab ta alla tõmmata.

Ei ole veel täheldanud, et ta allalaadimise ajal kuidagi IP-d kontrolliks nagu 360 puhul. Minu puhul toimib, teiste puhul pead anda ei saa, samuti ei garanteeri, et SaferVPN mingil hetkel ära ei kaota seda 500MB tasuta mahtu mida nad Chrome laiendusele pakuvad. Kuid hetkel toimib, endal läks vaja, et paar Gears of War koodi lunastada (GoW2 ja Judgement vist vajasid VPN-i).

EDIT: Ei leia nende kodulehelt hetkel Chrome laienduse puhul antavat tasuta MB-de arvu kuid ise proovisin hetkel uuesti ja VPN-i sisse lülitades laseb ilusasti kodulehti avada ja netis surfata seega eeldan, et mingi maht siiski tasuta on. Üldiselt on SaferVPN tark valik, hind on hea, väha lihtne ja mõnus UI ning lai platvormide valik brauseritest ruuteriteni.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: VPN ühenduse loomise õpetus

Postitus Postitas Jack » 05 Jaan 2017, 11:52

Lisasin antud juhendi ka esimesele lehele. Tänud.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist