Xbox ost.

Küsimusi? Probleeme?
Sahtel
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 18
Liitunud: 30 Juul 2011, 13:58

Xbox ost.

Postitus Postitas Sahtel » 30 Juul 2011, 15:39

Tere! Mõte siis kuskil augusti lõpupoole osta omale Xbox. Kahjuks aga olen vaid mõned korrad Xboxis mängind ja ei tea absoluutselt, mida tuleks ostes teada/jälgida ja millist osta. Mis hinnaklassis võiks umbes osta, et väga lüpsta ei saaks. Ja arvatavasti tahan ikkagist uut osta. Siis veel mis teema nende modimistega on, et piraatmänge mängida, olen veel kuulnud, et banne saab nende eest - et mida see siis endast kujutab jne. Ja mis arvate Kinectist. Olen ka mõelnud, et seda juurde osta, aga kardan, et kaua ikka üks inimene seal ekraani ees karata jõuab. :)
Lisaks veel huvitaks millised on lisatasud jne. Näiteks onlines mängimise eest peab maksma kui mul mäng ostetud või ei?
Ühesõnaga võiksite välja tuua kõik tolle konsooli head ja vead.
Tänan!
Pilt

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Xbox ost.

Postitus Postitas Sandor » 30 Juul 2011, 16:44

Uute hinnad Eestis algavad umbes 190€(4GB)ja 250€(250GB) juurest ja lõppevad 360€ juures(250GB koos kinectiga).
Hinnad amazonis algavad 150€(4GB), ja 200€ 250GB mudel.Koos kinectiga on 300€. (hindadele lisandub ilmselt mingine postikulu)
Kui soov moditud konsoolijärgi, siis pead ilmselt Slimi asemel kasutatud Fati vaatama.(mul modimisega ja fat'idega kogemus 0, niiet ootame targemate meeste sõna - ntx Jackinthexbox)
Onlines mängimiseks on vajalik Xbox Live Gold konto, mille eest Eestis tuleb välja käia 57€ - aastane.(kes otsib, leiab ka odavamalt)

Konsooli head ja vead (võrreldes ntx ps3)


Xbox

Halb
Live teenus on tasuline
vanematel mudelitel võib esineda RROD(emaplaat sureb ära - mingi jootetinaga seotud probleem)
puudub blue ray mängija(isiklikult ei oma ühtegi blue ray'd, ja filme vaatan läbi arvuti, seega ei tunne absosuutselt sellest puudust)
Kohati vaimupuudega mängijad online'is( ei soovi solvata kedagi, vaimupuude all pean silmas 12 aastasi heeliumi häälega poisikesi, kes aint tatti pritsivad)

Hea
Live teenus on turvaline ja palju häid lisasi selle rahaeest - zune, netflix jne.
Suured kuulsad tiitelmängud (Call Of Duty näiteks) optimeeritakse esmalt just xboxile
Riistvara võimsam kui konkurendil
Kasutatud mänge saab järgmine tarbija ka onlines mängida.
Kinect siiamaani parim seda tüüpi liides.
Tarvikud, lisad jne veidi odavamad
Pult mugavam


PS3

Hea
Live teenus on tasuta
Väidetavalt vastupidav
Blue Ray mängija

Halb
Live teenus on tasuta, seega on ettetulnud miljonite kasutajate andmete(sealhulgas ka pangaandmete) lekkimist. Selletõttu on PSN pool 2011 aastast katki olnud.
Kasutatud mänge edasi müüa raske, kuna online on seotud konsooliga, kuhu mäng esmalt osteti.
Natuke vanemaid mänge enam onlines mängida ei kannata, kuna kõik mängud ära hackitud.
Konsool ~15% kallim kui Xbox. Tarvikud(puldid, lisad jne) kallimad kui Xbox
Riistvara nõrgem.





Kui keegi midagi veel lisada soovib Pros/cons sektsiooni, siis võib seda vabalt teha.
Kõik arvudega väited on õiged.
Eesti hinnad põhinevad euronicsi hinnakirjal
Viimati muutis Sandor, 24 Aug 2011, 21:11, muudetud 1 kord kokku.

Sahtel
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 18
Liitunud: 30 Juul 2011, 13:58

Re: Xbox ost.

Postitus Postitas Sahtel » 30 Juul 2011, 17:01

Lugesin, et slimiga on wifi parem. Seega sooviks slimi, kas sellega moodimine mingi probleem siis? Või saab ka teisiti piraaate mängida? Aa ja see bännimise teema ka piraatidega, kuidas see värk on siis nagu?

// Siis veel et mis vahet on neil "Elite" ja "Limited edition" ja lihtsalt slimidel?
Pilt

Sahtel
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 18
Liitunud: 30 Juul 2011, 13:58

Re: Xbox ost.

Postitus Postitas Sahtel » 01 Aug 2011, 16:19

Ei saa keegi abistada?
Pilt

parasitegod
Liige
Liige
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Aug 2009, 15:20

Re: Xbox ost.

Postitus Postitas parasitegod » 01 Aug 2011, 21:52


Sahtel
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 18
Liitunud: 30 Juul 2011, 13:58

Re: Xbox ost.

Postitus Postitas Sahtel » 02 Aug 2011, 19:42

Teadsin küll ka ise neid lehti, aga tänan väga, et soovisid aidata vähemalt.
Tegelikult ei oodanud ma, et oma probleemi esitades tuleb lihtsalt mingi tüüp siia niiöelda ärapanema. Edu sulle edaspidises elus.
Pilt

parasitegod
Liige
Liige
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Aug 2009, 15:20

Re: Xbox ost.

Postitus Postitas parasitegod » 02 Aug 2011, 20:44

Sahtel kirjutas:Teadsin küll ka ise neid lehti, aga tänan väga, et soovisid aidata vähemalt.
Tegelikult ei oodanud ma, et oma probleemi esitades tuleb lihtsalt mingi tüüp siia niiöelda ärapanema. Edu sulle edaspidises elus.
See on lihtsalt vaimustav, kui mugavaks inimesed aasta-aastalt lähevad. Selle asemel, et info ise 20 minutiga internetist välja otsida, tuleb see postitada foorumisse teistele, kes selle siis tema eest ära teevad. Ja, kui härral suvatsemist on, siis lööb aga foorumi lahti ja... ennäe imet, mitte keegi polegi vastanud ning siis veel vingub ka.

Sahtel
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 18
Liitunud: 30 Juul 2011, 13:58

Re: Xbox ost.

Postitus Postitas Sahtel » 03 Aug 2011, 01:02

Need minutid, mil oma kirja kirjutad oleks võinud juba vastamisele kulutada, aga okei. Ja üldiselt võid ükspuha kuhu oma teksti kirjutada, aga palun ära tee seda minu teemas. Ma tahaks tõesti, et mõni inimene jagaks ka kogemusi mulle siin jne.
Pilt

Sahtel
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 18
Liitunud: 30 Juul 2011, 13:58

Re: Xbox ost.

Postitus Postitas Sahtel » 06 Aug 2011, 12:27

Up'in.
Lisaks veel küsimus, et ostes slimi, kas võin mingi 7h järjest mängida seda, ilma ülekuumenemiste ja värkideta?
Pilt

ShatApp
Algaja
Algaja
Postitusi: 74
Liitunud: 14 Nov 2009, 09:42

Re: Xbox ost.

Postitus Postitas ShatApp » 06 Aug 2011, 15:09

Tere!
Ise ostsin ka xboxi, see oli vist juunikuus. Ostsin xBox 360 Elite jasper emaplaadiga ja konsool on ka kasutatud.
Varasem kokkupuude xboxidega puudus, vaatasin videosi ja võrdlusi PS3-ga.
Otsustasin siiski xboxi kasuks, kuna mängude valik on parem ja olen ostuga väga rahul.
Igatahes ma olen oma Elitega järjest 6h ka mänginud (sõbrad olid külas) ja mitte mingit probleemi pole olnud, konsool polnud kuum ega midagi.
Ja Slimiga pole seda probleemi ammugi, vähemalt minu arvates.
Parimat!

Sahtel
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 18
Liitunud: 30 Juul 2011, 13:58

Re: Xbox ost.

Postitus Postitas Sahtel » 06 Aug 2011, 21:12

Okei tänud sulle. Ja et siis emaplaatidel ka vahe veel?
Pilt

ShatApp
Algaja
Algaja
Postitusi: 74
Liitunud: 14 Nov 2009, 09:42

Re: Xbox ost.

Postitus Postitas ShatApp » 09 Aug 2011, 10:23

Emaplaatide kohta on siin foorumis täitsa info olemas:
http://www.xboxfoorum.ee/viewtopic.php?f=18&t=34

Sahtel
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 18
Liitunud: 30 Juul 2011, 13:58

Re: Xbox ost.

Postitus Postitas Sahtel » 09 Aug 2011, 16:39

Tänud. Siis veel selline küsimus et kas ilma midagi muutmata on võimalik ka boxiga netis surfata?
Pilt

Kasutaja avatar
wuss-
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 509
Liitunud: 13 Juul 2009, 21:15
Asukoht: Elva

Re: Xbox ost.

Postitus Postitas wuss- » 09 Aug 2011, 17:22

ei

Kasutaja avatar
kkommando
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 30
Liitunud: 08 Aug 2011, 12:59

Re: Xbox ost.

Postitus Postitas kkommando » 09 Aug 2011, 19:04

http://www.euronics.ee/tootekaart/37344 ... /RKH-00006
ma ise muretsen lähipäevil selle , olen väga palju uurinud selle kohta igasugustest foorumitest ja googeldanud seda lugematuid kordi ja tundub väga hea masin seega soovitaksin sulle seda mudelit!
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 108 külalist