xbox one ELITE controlleri tinutus

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

xbox one ELITE controlleri tinutus

Postitus Postitas trimpa » 02 Mär 2018, 21:09

Alustan kohe sellest, et pole elektroonik ja tinutan aegajalt olude sunnil.

X ONE Elite mängupuldi vasak thumbstick vajaks vahetamist. Olen seda korduvalt X ONE mängupultidega teinud.
Asi ju lihtne: tinutuskolbi ja tinasukaga vana tina ära jne ...
Aga, nui neljaks, ELITE puldi tina lihtsalt keeldub sulamast ja tinasuka sisse ei lähe.

Mis värk sellega on? Kas keegi oskab nõu anda või sümboolse tasu eest asja ise ära tegema. Uus thumsticki-jupp olemas.

Tänud
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Nuuskm6mmik
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 26
Liitunud: 25 Veebr 2017, 11:03

Re: xbox one ELITE controlleri tinutus

Postitus Postitas Nuuskm6mmik » 05 Mär 2018, 15:58

Kasutad suvalist jootekolvi või midagi asjalikumat. Kuumusest puudu ei jää ?

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: xbox one ELITE controlleri tinutus

Postitus Postitas trimpa » 05 Mär 2018, 19:31

Kasutan sama kolbi mida varemgi (korralik Oomipoest ostetud). Varem ju toimis ilusti. Kuumusest kindlasti puudu ei jää.
Äkki on tinal ja tinal ka vahe? Olen ses teemas võhik. Äkki Elite kontrolleri tinutus erineb hariliku puldi omast (samas miks peaks). Visuaalselt on tinutus väga puhas ja vähese tinaga. Harilikel pultidel oli, mälu järgi, nagu tina oluliselt rohkem.
Mis vahe on harilikul ja külmtinutusel? Äkki on koer sinna maetud.

Ähh. Natuke nagu mõttetu värk. Maksad puldi eest kaks-kolm korda rohkem ja see läheb kiiremini õhtale kui harilik odavam pult. Kui pult töötab, siis on ta tegelikult oluliselt mugavam küll. Just need lisaklahvikesed põhja all. Aga jah, kolm korda kahe aasta jooksul katki, seda on liiga palju. Kahel esimesel korral LB nupp ja nüüd siis thumbstick.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: xbox one ELITE controlleri tinutus

Postitus Postitas Tom-D » 07 Mär 2018, 10:32

Kusjuures võib küll tegu olla külmjootega. Või ehk on hoopis hõbedaga joodetud?

Mõtlesin just ise Elite puldi hankimisele aga sinu kogemuse põhjal ma seda pigem ei ostaks siis. Tundub, et hinna/kvaliteedi suhe on tavalise puldi puhul parem kui Elite omal. Või eksin?
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: xbox one ELITE controlleri tinutus

Postitus Postitas trimpa » 08 Mär 2018, 01:22

Kuni midagi katki pole ja kõik töötab, siis on tegemist igati hea tootega.
Kui tuli isu mängida, siis käsi haaras automaatselt Elite puldi järele. Pult on mõnusa kummist kattega ja natuke raskem kui harilik pult. Korpus, ehk kest on väga hea. Pulkade juures on augu korpuse augu servad miskist kvaliteetsemast materjalist.
Mul tekib tihti vajadus nn veel ühe lisaklahvi järele, sest samal ajal peava korraga mõlemad pöidlad olema pulgal ja nupul. Sellistel puhkudel on Elitel puldi all neli lisaklahvi suureks abiks.
Üks hea asi on veel, puldi mällu saab panna korraga kaks erinevat seadistust, vahetamiseks peab ainult lülitit lükkama. See on hea tulistamismängudes: 1) jooksed müttad tulistad ja möllad, pulgad on tundlikud ja kiired; 2) kui aga võttad välja snaiper-relva, siis lülitad kähku ümber teisele setingule ja pulgad muutuvad rahulikuks uimaseks ja saad paremini snaiperiga sihtida.

Tegelikult tasub osta küll, sest pult on päris mugav. AGA KVIITUNGI PEAB KINDLASTI ALLES HOIDMA. Minu kogemused näitavad, et kahte aastat see riist välja ei vea, midagi laguneb ikka ära.
Mul pärast aasta aega kasutamist käis korra garantiis. Sain uue, aga uimase peaga kaotasin kviitungi ära. Nojah, aasta pärast läks uuel puldil jällegi RB katki. Panin uued LB ja RB (ühes tükis) asemele. Aga nüüd hakkas vasak pulk driftima. Poleks uue puldi kviitungit kaotanud, oleks arvatavasti jälle uue puldi saanud.
Viimati muutis trimpa, 18 Mär 2018, 22:45, muudetud 1 kord kokku.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: xbox one ELITE controlleri tinutus

Postitus Postitas trimpa » 17 Mär 2018, 21:01

Arutasin Oomipoe müügimehega ja sain asja tehtud.
Pidi kõvasti nn hariliku tina lisama ja kõvasti kuuma andma. Lisatud tina segunes puldi küljes oleva tinaga. Kampolit kasutasin ka päris kõvasti kohe.
See oli ikka päris ropp, juramist oli kõvasti.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist