RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Küsimusi? Probleeme?
Kasutaja avatar
Skorpion1112
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 266
Liitunud: 02 Okt 2012, 23:12
Asukoht: Tallinn

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas Skorpion1112 » 27 Okt 2012, 00:20

ostrrod kirjutas:Mul on üks küsimus. Nimelt see xbox millel ma katsetasin seda parandust käitub natuke imelikult (samas ma ei tea ka, võibolla ta peabki sedasi käituma). Esialgu ma arvasin, et parandus ei mõjunud, kuna ühendasin voolu ning põles kõik neli tulukest punaselt (täpsemini vilkus mitte põles), kuid siis avastasin, et see ilmneb ainult siis kui av kaabel pole xbox'iga ühendatud! Kas see peabki sedasi käituma, et kui av kaabel pole ühendatud siis xbox annab teada punase ringina või on see millestki muust. Tegemist siis Xenon tüübiga! Samas kui av kaabel taga siis kõik töötab laitmatult!
All 4 lights are flashing red - AV cable cannot be detected. Make sure the AV cable is connected securely to the 360. You can usually listen for a "click" to know that it's secure.

Vastus su küsimusele ;)
Pilt

ostrrod
Vaatleja
Postitusi: 8
Liitunud: 25 Okt 2012, 08:28

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas ostrrod » 27 Okt 2012, 10:26

Väga hea :) seda ma tegelikult arvasingi, kuid igaks juhuks küsisin! :) See on ju ainult mudelitel millel pole hdmi otsa eks?

Mariokro
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 11
Liitunud: 17 Sept 2013, 14:02

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas Mariokro » 16 Dets 2013, 00:49

Jack - mida teha konsooliga, millel on 0213 error code ehk E39.

raulto
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 13
Liitunud: 13 Veebr 2014, 21:14

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas raulto » 17 Veebr 2014, 22:28

Esines ka esmakordselt RROD. Mis hinnaga sellist konsooli ostetakse? Endal pole viitsimist ahju või teki sisse teda mässida.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 26 külalist