Xbox ei saa interneti

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
sergeik
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 06 Nov 2012, 16:44

Xbox ei saa interneti

Postitus Postitas sergeik » 02 Mär 2014, 10:24

Tere, foorumis sirvides ei leidnud asjakohast teemat, seega alustan uuega siin.
Probleem nimelt selline et mul on kodustatud Xbox360 (freeboot LT3.0), koduses võrgus on asi korras, saan toimetada aga välja internet ei saa. Teenusepakkujaks siis Elion, kes väidab et nende poolt probleeme ei ole kuna teised seadmed (pc, läpakas, telefonid) saavad neti. Konsoolis olen proovinud nii automaatsed- kui ka käsitsi võrgusettingud, kumbki tulemust ei andnud. Olen kolanud ka oma ruuteris natuke Thomson TG784, kuid väga ei jaga seda asja seega ei saanud asja.
Xbox jättab automaatselt määramisega 0.0.0.0 lisa DNS, käsitsi olen selle panna sama nagu on peamine DNS, kas on see õige tegu.

Palun aidake kes jagab, võimalusel siis võimalikult täpne samm sammult seletust.

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Xbox ei saa interneti

Postitus Postitas taku » 02 Mär 2014, 12:03

Freeboot+ LT3.0 ehk siis teil on moditud (JTAG/RGH) konsool flashitud draiviga(LT3.0). Internetis(lives) saab käia/mängida ainult flashitud konsooliga.Põhimõtteliselt te üritate praegu võimatut, kui teie konsoolil juhuslikult dual nandi eiole vms.

sergeik
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 06 Nov 2012, 16:44

Re: Xbox ei saa interneti

Postitus Postitas sergeik » 02 Mär 2014, 14:11

RGH/JTAG jah, ma ei taha xbox lives mängida vaid tahan et konsool neti saaks, et saaks freeboot oma uuendused kätte, mängude pildid ja link abil mängida võrgus. Kas ma saan millestki valesti aru?

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Xbox ei saa interneti

Postitus Postitas taku » 02 Mär 2014, 15:02

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... AlVI#t=320" onclick="window.open(this.href);return false;

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 31 külalist