K: Probleem Xbox lives asjade ostuga

Küsimusi? Probleeme?
Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: K: Probleem Xbox lives asjade ostuga

Postitus Postitas CtV15 » 07 Jaan 2014, 17:52

Virtuaalkaardil pead ju samad andmed sisestama, mis füüsilisel krediitkaardilgi, ehk virtuaalkaardi andmed peab lisama samast kohast, kus krediitkaardi omadki. Ja seal lisamisel peab täitma ära ka ju aadressi tulbad.

Või sa lisasid Paypali läbi? Ära Paypaliga lisa. Lisa nagu tavalist krediitkaarti.
Pilt

meltz91
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 28
Liitunud: 23 Sept 2013, 18:16
Asukoht: Võru

Re: K: Probleem Xbox lives asjade ostuga

Postitus Postitas meltz91 » 07 Jaan 2014, 19:32

CtV15 kirjutas:Virtuaalkaardil pead ju samad andmed sisestama, mis füüsilisel krediitkaardilgi, ehk virtuaalkaardi andmed peab lisama samast kohast, kus krediitkaardi omadki. Ja seal lisamisel peab täitma ära ka ju aadressi tulbad.

Või sa lisasid Paypali läbi? Ära Paypaliga lisa. Lisa nagu tavalist krediitkaarti.
Ma panin sealt VISA ning virtuaalkaarti tehes ei saa mitte mingit aadressit panna. Virtuaalkaart toimib pmst nii, et ma saan kaardi numbri ainult. Kui ma mingit ostu teen netis siis ma lisan seal oma nime, kaardi numbri, kuna kaardi kehtivus läbi saab ning koht kuhu pakk toimetatakse. Kui pakk pannakse teele siis raha läheb automaaselt mul kaardipealt ära. Ühesõnaga seal ei saa mingit aadressi lisada.
Pilt

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: K: Probleem Xbox lives asjade ostuga

Postitus Postitas CtV15 » 07 Jaan 2014, 19:39

Virtuaalkaardiga antakse sulle ka CVC kood (3-kohaline). Internetipangas virtuaalkaardi lisainfos on seda näha. Lisad sa krediitkaardi ikka xbox.com lehel? Seal valides, et lisada krediitkaart, annab kohe tühjad lüngad nii kaardi numbri (s.h CVC koodi), nime ja aadressi jaoks. Ei ole võimalik, et maksemeetodit lisades ei näita aadressi tulpasi.
Pilt

meltz91
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 28
Liitunud: 23 Sept 2013, 18:16
Asukoht: Võru

Re: K: Probleem Xbox lives asjade ostuga

Postitus Postitas meltz91 » 07 Jaan 2014, 19:45

Nüüd ei tule mul xboxi lehel seda security code telfi. Umbe nõmedaks läheb asi :D
Pilt

Niidas
Vaatleja
Postitusi: 2
Liitunud: 21 Sept 2013, 12:16

Re: K: Probleem Xbox lives asjade ostuga

Postitus Postitas Niidas » 10 Jaan 2014, 12:36

Swedbank pluss kaardiga saab väga edukalt, vähemalt mina sain osta mängu. Ainult turvaline interneti ost peaks olema aktiveeritud, mida saab ka internetis teha, siis kui tuleb mingi billing options ette siis kirjutad kõik nii nagu on (aadress) ja voila, kogulugu, eeldan et isegi lisa autodega peaks nii olema, endalgi Forza4 aga ei ole autosid osta proovinud.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist