Krediitkaardi lisamine Xbox Gold kontole

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
Mihkel Niit
Algaja
Algaja
Postitusi: 97
Liitunud: 09 Aug 2011, 10:30
Asukoht: Tallinn

Krediitkaardi lisamine Xbox Gold kontole

Postitus Postitas Mihkel Niit » 20 Okt 2013, 10:30

Teatavasti punkte enam ei aksepteerita, ning ostmiseks ja ka igakuiste tasuta mängude allalaadimisteks on nüüd vaja makseviisina krediitkaart registreerida, küsimus on, kuidas te seda tegite. Mul on USA konto, USA aadressiga ja Eestis väljalastud MasterCard krediitkaardi registreerimine on võimatu. Proovisin krediitkaarti reg-ta nii USA kui Eesti kontaktandmetega. Kui muudaksin oma regiooni UK omaks, kas siis oleks võimalik krediitkaarti Eesti aadressiga kontole lisada? On keegi selle probleemiga kokku puutunud?

Krediitkaart töötab kõigis muudes internetikaubamajades.

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Krediitkaardi lisamine Xbox Gold kontole

Postitus Postitas taku » 20 Okt 2013, 10:44

Mihkel Niit kirjutas:Teatavasti punkte enam ei aksepteerita
Allikas? Praeguse seisuga tean mina ,et punktid konverditakse rahaks ümber.
Krediitkaartidest niipalju ,et tavaliselt neidl peal turvasüsteem ,et kui billing aaress ei kattu kaardi omaga siis kaart ei toimi.Proovi teha paypal ja lisada see makseviisiks.

Mihkel Niit
Algaja
Algaja
Postitusi: 97
Liitunud: 09 Aug 2011, 10:30
Asukoht: Tallinn

Re: Krediitkaardi lisamine Xbox Gold kontole

Postitus Postitas Mihkel Niit » 20 Okt 2013, 11:18

taku kirjutas:
Mihkel Niit kirjutas:Teatavasti punkte enam ei aksepteerita
Allikas? Praeguse seisuga tean mina ,et punktid konverditakse rahaks ümber.
Krediitkaartidest niipalju ,et tavaliselt neidl peal turvasüsteem ,et kui billing aaress ei kattu kaardi omaga siis kaart ei toimi.Proovi teha paypal ja lisada see makseviisiks.
Kas siis juba ei konverditud, oli ju kuu aega tagasi mingi tähtaeg. Ise ma punkte ei ole kasutanud, aga ka sellist makseviisi ei presenteerita enam, ainult krediitkaart. See selleks.

Ma ei tea, kuidas ma seda PayPal varianti enne ei näinud, aga igatahes õnnestus see viis lisada, tänan väga! Proovisin kohe ka Halo 3 alla laadida, kui tuli teade "Your purchase cannot be completed at this time. Please try again." vbl peab ootama veel, et makseviis süsteemides kinnistuks vms. Annan teada, kui paari päeva jooksul ei ole ikka korralikult tööle saanud.

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Krediitkaardi lisamine Xbox Gold kontole

Postitus Postitas taku » 20 Okt 2013, 11:37

Mihkel Niit kirjutas:
taku kirjutas:
Mihkel Niit kirjutas:Teatavasti punkte enam ei aksepteerita
Allikas? Praeguse seisuga tean mina ,et punktid konverditakse rahaks ümber.
Krediitkaartidest niipalju ,et tavaliselt neidl peal turvasüsteem ,et kui billing aaress ei kattu kaardi omaga siis kaart ei toimi.Proovi teha paypal ja lisada see makseviisiks.
Kas siis juba ei konverditud, oli ju kuu aega tagasi mingi tähtaeg. Ise ma punkte ei ole kasutanud, aga ka sellist makseviisi ei presenteerita enam, ainult krediitkaart. See selleks.

Ma ei tea, kuidas ma seda PayPal varianti enne ei näinud, aga igatahes õnnestus see viis lisada, tänan väga! Proovisin kohe ka Halo 3 alla laadida, kui tuli teade "Your purchase cannot be completed at this time. Please try again." vbl peab ootama veel, et makseviis süsteemides kinnistuks vms. Annan teada, kui paari päeva jooksul ei ole ikka korralikult tööle saanud.
Juba kontol olevad punktid konverditi rahaks ümber. Samuti kehtivad veel kõik müügil, mängude ja konsoolidega kaasas olevad lunastatavad punktikaardid. Ühesõnaga kõik toimib vanaviisi ainult kontole ei teki punktid vaid vastava regiooni raha ;) Ootamisest paraku abi ei ole.Halo 3 laadimiseks on vajalik VPNi kasutamine.

Mihkel Niit
Algaja
Algaja
Postitusi: 97
Liitunud: 09 Aug 2011, 10:30
Asukoht: Tallinn

Re: Krediitkaardi lisamine Xbox Gold kontole

Postitus Postitas Mihkel Niit » 20 Okt 2013, 12:36

Oh, v%ttu se Microsoft ajab närvi krt. Tänan info eest!

Thomslin
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 290
Liitunud: 03 Nov 2010, 19:06
Asukoht: Harjumaa

Re: Krediitkaardi lisamine Xbox Gold kontole

Postitus Postitas Thomslin » 21 Okt 2013, 15:03

Minu LHV kredo võttis Live kenasti vastu, olgugi, et billing address pole sama, mis reaalselt.
Pilt

Mihkel Niit
Algaja
Algaja
Postitusi: 97
Liitunud: 09 Aug 2011, 10:30
Asukoht: Tallinn

Re: Krediitkaardi lisamine Xbox Gold kontole

Postitus Postitas Mihkel Niit » 21 Okt 2013, 16:22

Mul ka LHV, aga ei sobinud.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 45 külalist