HALO 4

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: HALO 4

Postitus Postitas Jack » 07 Nov 2012, 12:53

No mul tellimus sees juba pool kuud tagasi. Posti pandi küll viiendal aga ei ole ka veel täna jõudnud... siiski loodan et kuller varsti uksetaga.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: HALO 4

Postitus Postitas Riddim » 07 Nov 2012, 20:56

Sain täna enda koopia kätte ning siiamaani on olnud väga lõbus. Uued vastased üksikmängus on põnevad, nende relvad ägedad. Mitmikmäng on ka sama fun kui ta enne oli, aga ta vähemalt tundub pisut tasakaalutu, ehk siis esimesed levelid on rasked, sest saadaval olevad relvad on suht mannetud. Aga muidu on äge!

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: HALO 4

Postitus Postitas tanel3699 » 15 Nov 2012, 13:01

Microsofti videomäng „Halo 4” tegi uue müügirekordi !

Microsofti „Halo 4” videomängu müüdi esimese 24 tunniga 220 miljoni dollari eest, ületades sellega 2007. aasta „Halo 3” rekordi, kui ühe päevaga müüdi videomängu 170 miljoni dollari eest.

Kui arvestada seda, et ühe mängu maksumuseks on 60 dollarit, siis müüdi ühe päevaga 3,7 miljonit eksemplari. Microsofti sõnul ületab mängu esimese nädala müük tõenäoliselt 300 miljonit piiri nagu „Halo 3” viis aastat tagasi tegi. Samuti usub Microsoft, et „Halo” seeria uusim mäng ületab müüginumbrite poolest eelmise seeria, kirjutas CNBC.

Kuid konkurendid ei puhka. Täna teatas Activision Blizzard, et toob turule enda videomängu „Call of Duty: Black Ops II”.

http://www.ap3.ee/article/2012/11/13/mi ... ugirekordi" onclick="window.open(this.href);return false;
Pilt

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: HALO 4

Postitus Postitas AivarP » 16 Nov 2012, 13:52

"343 Industries" eesti mängurite pealt küll midagi ei teeni!
Eestlased pole vist erilised Halo sõbrad, kui selle foorumi liikmete järgi otsustada.

Teema all "Mängud", Call of duty: black ops 2 136 vs. Halo 4 17 kommentaari.
Viimati muutis AivarP, 16 Nov 2012, 14:19, muudetud 1 kord kokku.
Pilt

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: HALO 4

Postitus Postitas Riddim » 16 Nov 2012, 13:58

Mulle igatahes meeldis, siin ka minu arvamus - http://mangumaania.blogspot.com/2012/11/halo-4.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: HALO 4

Postitus Postitas Jack » 16 Nov 2012, 14:24

AivarP kirjutas:"343 Industries" eesti mängurite pealt küll midagi ei teeni!
Eestlased pole vist erilised Halo sõbrad, kui selle foorumi liikmete järgi otsustada.

Teema all "Mängud", Call of duty: black ops 2 136 vs. Halo 4 17 kommentaari.
Eks COD'i mängijaid on alati rohkem olnud kui Halo mängijaid. Ilmselt müüb ka BO2 rohkem kui halo 4.
Minu käest sai Halo 4 igatahes juba preorderiga raha kätte. Pull on ainult, et DHL tegeleb pakiga juba 8 nov saadik.... mina ei ole ikka veel seda pakki näinud. #-O

Update: Täna jõudis pakk eestisse... no joppab saab esmaspäev kätte :ymapplause:
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: HALO 4

Postitus Postitas AivarP » 16 Nov 2012, 14:25

Riddim kirjutas:Mulle igatahes meeldis, siin ka minu arvamus - http://mangumaania.blogspot.com/2012/11/halo-4.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Rõõm kuulda!

Hästi kirjutatud ülevaade!
Pilt

Thrice
Algaja
Algaja
Postitusi: 74
Liitunud: 29 Mär 2012, 19:04

Re: HALO 4

Postitus Postitas Thrice » 16 Nov 2012, 17:03

üleeile tellisin gamestarist standard editioni , täna oli kulleriga kohal Limited edition :P väike vedamine jälle

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: HALO 4

Postitus Postitas Sandor » 11 Jaan 2013, 23:19

Tegin läbi just.. Single player parem kui konkurentidel, aga see WOOW effekt mis esimesel halol oli, seda ootasin ja ootasin ja ootasin, aga mida ei tule seda ei tule.
Eks aeg ka selline, et rohkem nähakse vaeva reklaamimise ja multiplayeriga kui single playeriga.
Muidugi ei saa märkimata jätta nupu confi. Kordades oli tahtmine selliste confide väljamõtlejal natist kinni võtta ja harjavarrega lajatada.
Max sens 10 on ka eriti lahja..Sõidukitega võib enne peast halliks minna kui need ümber keeravad.

Muidu päris ok.

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: HALO 4

Postitus Postitas AivarP » 14 Jaan 2013, 13:32

Ma ise pole esimest Halo`t mänginud, selle tõttu ei tea ka mis see WOOW efekt oli!? Kampaania mängisin läbi kahel korral. Normaliga alguses ja teine kord legendary raskusastmega. Co-op kampaaniat ei ole saanud kahjuks veel proovida.
343 Industries on teinud head tööd. Mängu graahvika on väga ilus. Kaardid hea ülesehitusega ja hästi mängitavad. Üksikmängus on piisavalt tõhuseid relvi millega vastane distantsilt maha võtta, mis teeb ka legendary raskusega mängimise üsna lihtsaks. Eelmistest osadest tuttavale Covenant`i armeele tuleb nüüd rinda pista ka uute Forerunner`i sõduritega.
Sandoril on õigus, et tänapäeval arendatakse rohkem mitmikmängu kui kampaaniat. Selles osas ei ole Halo 4 ka mingi erand, pigem vastupidi. Neile kes live`s mängida ei taha soovitan mäng ostmata jätta, sest ilma live`ta ei pääse ligi ka Spartan Ops lisakampaaniale. Ehk, et mängida saab ainult suhteliselt lühikest üksikosa. Ma ei imestaks üldse kui varsti peab ka üksikosa mängimiseks omama Live Gold staatust. Erit siis kui mängu kaasautoriks on Microsoft Studios nagu see on Halo 4 puhul.
Kõige suurema uuenduse on läbi teinud „multiplayer“ ja minu arust väga positiivsel moel. Vanad Halo fännid muidugi nutavad kooris, et mängust on kadunud kõik mis omal ajal tegi Halo`st Halo ja nüüd on tegu vaid järjekordse CoD klooniga.
Üks olulisimaid uuendusi on see, et mingil põhjusel mängust lahkunute asemele saavad sisse tulla uued mängijad. See hoiab vähemalt mingit tasakaalu, mis Halo Reach`is „quiter`ite“ tõttu pidevalt kaduma kippus. Mul isiklikult tuli Halo Reach`is päris tihti mängida 1vs.4 või 2vs.8 ja vastupidi.
Teine hea uuendus on see, et mängija saab ise valida milliste relvadega alustab, mis granaate kaasas kannab ja millist lisavõimet omab. Relvi ja võimeid saab osta SP punktide eest mida antakse iga kord kui tõuseb mängija auaste. Samuti võib teenida hästi mängides nn „personal ordnance“ relvi.
Spown trap`e mis olid Halo Reach`is suureks probleemiks ma neljandas Halo`s õnneks näinud ei ole.
Minule isiklikult Halo 4 meeldib. Annan mängule neli punkti viiest. Üks punkt läheb maha selle eest, et Spartan Ops ei ole kõigile kättesaadav.
Pilt

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: HALO 4

Postitus Postitas Riddim » 24 Jaan 2013, 12:24

Sai eile lõpuks ära proovitud nelja inimesega koos co-opi mängimine. Tohutult lõbus oli.

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: HALO 4

Postitus Postitas AivarP » 18 Veebr 2013, 16:38

Lõpuks ometi lubab 343 Industries paari nädala jooksul teha Halo 4.uuenduse mis võtab pärdikutelt ära võimaluse enda tiimi valduses olevaid sõjamasinaid õhku lasta. BTB match-ides tuleb trollimist päris palju ette. Kui pärdik jäi matchi alates magama ja ei saanud endale tagumiku alla massihävitusrelva, siis ta tingimata teeb kõik selleks, et ka sina seda ei saa. Igati teretulnud update!
Hiljuti tuli tahtmine üle pika aja Halo: Reach-i mängida, aga juba esimese matchi ajal läks isu üle. Vastas meeskonnas kasutas kolm mängijat armor lock-i ja üks active camo. Camo kasutajate vastu pole mul midagi, aga need armor lock-i vennikesed ajavad tõsiselt vihale. Ilma selle abivahendita oleks nende keskmine eluspüsimise aeg mängus ilmselt 15 sekundit, armor lock annab 7 sekundit lisa armuaega.
Pilt

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: HALO 4

Postitus Postitas AivarP » 22 Veebr 2013, 06:47

All oleval lingil nimekiri parandustest mis 343 Industries tegi!

http://www.oxm.co.uk/50453/halo-4-updat ... l-details/" onclick="window.open(this.href);return false;
Pilt

Thrice
Algaja
Algaja
Postitusi: 74
Liitunud: 29 Mär 2012, 19:04

Re: HALO 4

Postitus Postitas Thrice » 22 Veebr 2013, 10:08

kahju ,et boltshot nerfi sai . AR nublusid oli hea niita sellega.

tamur
Vaatleja
Postitusi: 6
Liitunud: 18 Jaan 2013, 19:26

Re: HALO 4

Postitus Postitas tamur » 04 Mär 2013, 11:08

Co-op split screeniga 8 tunniga läbi :D
mainiks, et väga hea oli, ainult et lõpp oli kuidagi kerge, lootsin midagi raskemat.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist