Assassin's Creed III

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Vasta
Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Hydra Tomix » 12 Dets 2012, 11:59

I smell an Apple of Eden...

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Hydra Tomix » 26 Dets 2012, 15:40

Nii, pivotid tehtud, nüüd vaja single playeris endiselt need 2 nõmedat memoryt 100% peale saada , Multis lvl 20 ja üks achievement veel AC3s

Kasutaja avatar
killer140
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 28
Liitunud: 23 Aug 2011, 12:14
Asukoht: Elva

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas killer140 » 26 Dets 2012, 22:15

Ise arvan et nad said tubli tööga hakkama! Ronimise osas meeldib mulle jubedalt puude otsas turnimine et on alati võimalus kuskile edasi liikuda, kõik on väga sujuv selles suhtes. Aga võitlus on päris raskeks tehtud(vähemalt minuarust) kuigi peab tunnistama et revelations jäi vahele. Eriti rõvedad on need suured kirvega vennikesed kelle lööke on küll lihtne dodgeda aga neid on üpris raske maha lüüa kuna neid ei saa counterida ja nende peal ei saa combot jätkata kuna püüavad su käe kinni ja annavad peaga.Ainsad viisid kuidas nad maha saada on et kas sa tõmbad nad kuuli ette , lööd neilt relva käest ja annad peksa kuidas vähegi saad või siis lihtsalt lased maha(mis osutub üsna raskeks kui sa terve grupiga võitled) ja see asi ka veel et kui nad hakkavad liinist tulistama ja sina avastad et sul ei ole kedagi enda ette tõmmata siis kas jookse elu eest kuskile varju või siis saa oma kuulid kätte :D. Ise olen juba sequence 10 juures ja ei taha edasi teha väga :D , kardan lõppu, et võikski mängima jääda :D . Aga jah! Väga viis mäng!
Tepidpluto37
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Hydra Tomix » 27 Dets 2012, 01:18

killer140 kirjutas:Ise arvan et nad said tubli tööga hakkama! Ronimise osas meeldib mulle jubedalt puude otsas turnimine et on alati võimalus kuskile edasi liikuda, kõik on väga sujuv selles suhtes. Aga võitlus on päris raskeks tehtud(vähemalt minuarust) kuigi peab tunnistama et revelations jäi vahele. Eriti rõvedad on need suured kirvega vennikesed kelle lööke on küll lihtne dodgeda aga neid on üpris raske maha lüüa kuna neid ei saa counterida ja nende peal ei saa combot jätkata kuna püüavad su käe kinni ja annavad peaga.Ainsad viisid kuidas nad maha saada on et kas sa tõmbad nad kuuli ette , lööd neilt relva käest ja annad peksa kuidas vähegi saad või siis lihtsalt lased maha(mis osutub üsna raskeks kui sa terve grupiga võitled) ja see asi ka veel et kui nad hakkavad liinist tulistama ja sina avastad et sul ei ole kedagi enda ette tõmmata siis kas jookse elu eest kuskile varju või siis saa oma kuulid kätte :D. Ise olen juba sequence 10 juures ja ei taha edasi teha väga :D , kardan lõppu, et võikski mängima jääda :D . Aga jah! Väga viis mäng!
Ei tea, olen harjunud combatiga. Täiesti sujuvalt tapan kümnete viisi vendi :D

Kasutaja avatar
kasutaja238
Liige
Liige
Postitusi: 156
Liitunud: 30 Okt 2011, 11:02
Asukoht: Tallinn

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas kasutaja238 » 03 Jaan 2013, 09:59

Hydra Tomix kirjutas:
killer140 kirjutas:Ise arvan et nad said tubli tööga hakkama! Ronimise osas meeldib mulle jubedalt puude otsas turnimine et on alati võimalus kuskile edasi liikuda, kõik on väga sujuv selles suhtes. Aga võitlus on päris raskeks tehtud(vähemalt minuarust) kuigi peab tunnistama et revelations jäi vahele. Eriti rõvedad on need suured kirvega vennikesed kelle lööke on küll lihtne dodgeda aga neid on üpris raske maha lüüa kuna neid ei saa counterida ja nende peal ei saa combot jätkata kuna püüavad su käe kinni ja annavad peaga.Ainsad viisid kuidas nad maha saada on et kas sa tõmbad nad kuuli ette , lööd neilt relva käest ja annad peksa kuidas vähegi saad või siis lihtsalt lased maha(mis osutub üsna raskeks kui sa terve grupiga võitled) ja see asi ka veel et kui nad hakkavad liinist tulistama ja sina avastad et sul ei ole kedagi enda ette tõmmata siis kas jookse elu eest kuskile varju või siis saa oma kuulid kätte :D. Ise olen juba sequence 10 juures ja ei taha edasi teha väga :D , kardan lõppu, et võikski mängima jääda :D . Aga jah! Väga viis mäng!
Ei tea, olen harjunud combatiga. Täiesti sujuvalt tapan kümnete viisi vendi :D
Suht lihtne viis kuidas vastaseid tappa on nad rope dartsiga pikali tõmmata ja siis neile peale hüpata :p
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Hydra Tomix » 03 Jaan 2013, 13:43

kasutaja238 kirjutas:
Hydra Tomix kirjutas:
killer140 kirjutas:Ise arvan et nad said tubli tööga hakkama! Ronimise osas meeldib mulle jubedalt puude otsas turnimine et on alati võimalus kuskile edasi liikuda, kõik on väga sujuv selles suhtes. Aga võitlus on päris raskeks tehtud(vähemalt minuarust) kuigi peab tunnistama et revelations jäi vahele. Eriti rõvedad on need suured kirvega vennikesed kelle lööke on küll lihtne dodgeda aga neid on üpris raske maha lüüa kuna neid ei saa counterida ja nende peal ei saa combot jätkata kuna püüavad su käe kinni ja annavad peaga.Ainsad viisid kuidas nad maha saada on et kas sa tõmbad nad kuuli ette , lööd neilt relva käest ja annad peksa kuidas vähegi saad või siis lihtsalt lased maha(mis osutub üsna raskeks kui sa terve grupiga võitled) ja see asi ka veel et kui nad hakkavad liinist tulistama ja sina avastad et sul ei ole kedagi enda ette tõmmata siis kas jookse elu eest kuskile varju või siis saa oma kuulid kätte :D. Ise olen juba sequence 10 juures ja ei taha edasi teha väga :D , kardan lõppu, et võikski mängima jääda :D . Aga jah! Väga viis mäng!
Ei tea, olen harjunud combatiga. Täiesti sujuvalt tapan kümnete viisi vendi :D
Suht lihtne viis kuidas vastaseid tappa on nad rope dartsiga pikali tõmmata ja siis neile peale hüpata :p
See pole veel kõige kergem, smokebomb maha ja hidden bladega laks laks laks. Ka võimalus on et 2 double-barrelit on peal, siis vajutad lihtsalt Y neli korda :D

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Hydra Tomix » 10 Jaan 2013, 22:07

1000/1100 tehtud. Need 100Gd tuli juurde mingi 10 minutit enne lõpetamist. Imelik, et enne lasti mingi tundmatu DLC välja, kuigi Ubi teavitas King Washingtoni DLCst ennem. Nõme oleks küll, kui tuleb jälle Multi DLCd nagu ACRis oli

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Milenko » 12 Jaan 2013, 12:23

Hydra Tomix kirjutas:1000/1100 tehtud. Need 100Gd tuli juurde mingi 10 minutit enne lõpetamist. Imelik, et enne lasti mingi tundmatu DLC välja, kuigi Ubi teavitas King Washingtoni DLCst ennem. Nõme oleks küll, kui tuleb jälle Multi DLCd nagu ACRis oli
The Battle Hardened MP DLC tulek oli ammu teada, achievement'id olid ka paar kuud teada, xbox.com tegi lihtsalt update viimasel minutil.
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Hydra Tomix » 12 Jaan 2013, 12:46

Milenko kirjutas:
Hydra Tomix kirjutas:1000/1100 tehtud. Need 100Gd tuli juurde mingi 10 minutit enne lõpetamist. Imelik, et enne lasti mingi tundmatu DLC välja, kuigi Ubi teavitas King Washingtoni DLCst ennem. Nõme oleks küll, kui tuleb jälle Multi DLCd nagu ACRis oli
The Battle Hardened MP DLC tulek oli ammu teada, achievement'id olid ka paar kuud teada, xbox.com tegi lihtsalt update viimasel minutil.
Juttu oli ainult ju King Washingtoni DLCst. Või siis ma ei pannud nii hästi tähele. Aga ikkagi, jään ootama King Washingtoni DLCd

counter
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 02 Dets 2012, 10:02

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas counter » 13 Jaan 2013, 21:52

Päris hea mäng

SuperFly
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 17 Sept 2012, 18:39

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas SuperFly » 27 Jaan 2013, 15:42

Keegi sooviks multiplayerit koos mängida? GT- iLag Creator

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Milenko » 06 Veebr 2013, 21:14

The Tyranny of King Washington: The Infamy - February 19th - 800 MSP
The Tyranny of King Washington: The Betrayal - March 19th - 800 MSP
The Tyranny of King Washington: The Redemption - April 23rd - 800 MSP

(Y)
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Hydra Tomix » 07 Veebr 2013, 18:02

Odavamaks läheks Season Pass osta, sest Multiplayeri DLC on ka olemas. Proovin märtsis osta ära Season Passi :P

MatuEst
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 30 Juul 2011, 19:14
Asukoht: Tallinn

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas MatuEst » 21 Veebr 2013, 18:45

Keegi DLCd juba proovinud ? Endal plaanis lähiajal ära tõmmata see.

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Milenko » 23 Veebr 2013, 16:38

MatuEst kirjutas:Keegi DLCd juba proovinud ? Endal plaanis lähiajal ära tõmmata see.
Ok sain läbi. Kui sa seeria fänn ei ole siis 800MP on liiga palju, sest DLC on väga lühike.
Cloak wolf on päris lahe add aga minu arvates overpowered, teeb mängu liiga lihtsaks.
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist