Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Vasta
Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas henz22 » 24 Veebr 2011, 16:58

SuperAlexLand kirjutas:GTA IV
Pole lihtsalt sõnu kui halb mäng see oli.
Sellega isegi mingil määral nõustun.. pole üldse nii hea, kui omal ajal Vice City ja San Andreas. DLC-d on küll mängu paremaks teinud, aga pole ikkagi see. :(

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas EdragonXX » 01 Mär 2011, 22:38

Halvimate mängude kogusse lisandus mul värskelt uus mäng - COD: Black ops! Tõeliselt jube asi, Üks kehvemaid shootereid mida ma elus näinud olen. Isegi viimane Doom klassifitseerub paremaks mänguks. :)

rannu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 295
Liitunud: 18 Aug 2010, 22:13
Asukoht: Tallinn

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas rannu » 02 Mär 2011, 21:33

COD:Black Ops tõesti midagi erilist ei ole.Alles üleeile sain kätte ja praegu kopp ees juba.Battlefield on ikka sitaks parem.

Kasutaja avatar
Juss90
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1436
Liitunud: 24 Apr 2009, 00:10
Asukoht: Tallinn

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Juss90 » 02 Mär 2011, 21:40

Secret Service - mis minu silmis on kõige halvem mäng mida ma kunagi mänginud olen. Üldjuhul üritan mängud olenemata nende vigadest vähemalt ühe korra läbi mängida ja mõned achievementid vähemalt teha, aga see mäng seisab juba pikemat aega riiulis ilma et ma teda puutunud oleks.
Pilt

okan
Algaja
Algaja
Postitusi: 62
Liitunud: 08 Nov 2010, 19:49

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas okan » 15 Mär 2011, 20:30

1.Pean nõustuma AC seeria kriitikaga. Kunagi proovisin arvutil esimest osa mängida ning kuskil peale 15 minutit sai selgeks, et ikka juba jama. Nüüd kus xbox käes proovisin siis assasin creed II ,et kiidetakse niipalju ja värki aga peale menüü juba ajab südame pahaks nagu oleks epilepsiahaigetele mõeldud või midagi... ja kogu see toolile istumise asi ning mälus kolamine tundub ka kuidagi väga mööda... pealegi sellel toolil mingi nimi mis meenutab anust.

2.Black ops oli ka ikka jube pask... ei suutnud esimest missiooni ka läbi mängida ennem viskas kopa ette... ahjaa seal ka mingi nõme mälus kolamise värk. Kohutav miks need mängud nii populaarsed on ??

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas tomtom » 15 Mär 2011, 20:40

Küsimus on sul hea kahjuks ma vastust ei tea

Mängisin siis ka nüüd ühte mängu oli Farcry 2. Ei ole just enda vahetusega väga rahul võib nii öelda :D
HatchedNeptune

xb0x
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 576
Liitunud: 30 Mär 2009, 13:30
Asukoht: Tallinn

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas xb0x » 15 Mär 2011, 20:45

Jamh, Farcry 2 on ka ikka tõsine saast, mingi 1h üritasin seda mängida kunagi, aga täiesti mõttetu. Enamuse ajast sõidad autoga mööda Dzunglit ringi kus ei toimu mitte essugi.

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Milenko » 16 Mär 2011, 01:51

okan kirjutas:1.Pean nõustuma AC seeria kriitikaga. Kunagi proovisin arvutil esimest osa mängida ning kuskil peale 15 minutit sai selgeks, et ikka juba jama. Nüüd kus xbox käes proovisin siis assasin creed II ,et kiidetakse niipalju ja värki aga peale menüü juba ajab südame pahaks nagu oleks epilepsiahaigetele mõeldud või midagi... ja kogu see toolile istumise asi ning mälus kolamine tundub ka kuidagi väga mööda... pealegi sellel toolil mingi nimi mis meenutab anust.

2.Black ops oli ka ikka jube pask... ei suutnud esimest missiooni ka läbi mängida ennem viskas kopa ette... ahjaa seal ka mingi nõme mälus kolamise värk. Kohutav miks need mängud nii populaarsed on ??
Mind väga huvitab mis mängud on sinu arust head?
Pilt

rannu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 295
Liitunud: 18 Aug 2010, 22:13
Asukoht: Tallinn

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas rannu » 16 Mär 2011, 06:38

Igal ühel oma maitse. ;) ;) ;)

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Shade » 16 Mär 2011, 11:57

maitse üle ei vaileda, vaid kakeldakse
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
Jankuonu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 252
Liitunud: 22 Okt 2009, 15:47
Asukoht: Norra Drag,Bodo Eesti Pärnu,Abja Paluoja.
Kontakt:

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Jankuonu » 16 Mär 2011, 13:13

Minu jaosk pole ühtegi paha ostu olnud ,kui mäng ei meeldi siis vähemalt karp on ilus roheline ja pildiga :)

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas DasMonx » 16 Mär 2011, 13:29

no... kõige hullem mäng, mis minu konsoolis sees käinud on Sherlock holmes vs jack the ripper... no tegelt ka! isegi PS2 jaoks ei see seal mingi innovatsioon ja graafika vastav

väga kahju inimesest kes selle eest pidi raha välja käima
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

okan
Algaja
Algaja
Postitusi: 62
Liitunud: 08 Nov 2010, 19:49

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas okan » 16 Mär 2011, 19:32

Milenko kirjutas:
okan kirjutas:1.Pean nõustuma AC seeria kriitikaga. Kunagi proovisin arvutil esimest osa mängida ning kuskil peale 15 minutit sai selgeks, et ikka juba jama. Nüüd kus xbox käes proovisin siis assasin creed II ,et kiidetakse niipalju ja värki aga peale menüü juba ajab südame pahaks nagu oleks epilepsiahaigetele mõeldud või midagi... ja kogu see toolile istumise asi ning mälus kolamine tundub ka kuidagi väga mööda... pealegi sellel toolil mingi nimi mis meenutab anust.

2.Black ops oli ka ikka jube pask... ei suutnud esimest missiooni ka läbi mängida ennem viskas kopa ette... ahjaa seal ka mingi nõme mälus kolamise värk. Kohutav miks need mängud nii populaarsed on ??
Mind väga huvitab mis mängud on sinu arust head?
Ega viimaselajal polegi midagi super head välja tulnud MINUARVATES, kuigi gears of war seeria täitsa meeldib xboxil, forza 2 oli hea... Minu paremad emotsioonid jäävad ikka üheksakümnendatesse ning uue milleeniumi algusese... playstation 1... metal gear, resident evil seeria jne. Arvutil deus ex, max payne ning lollid võrgumängud mis ilgelt palju aega röövisid. Tundub, et siis pandi rohkem rõhku sisule kui graafikale või oli siis kõik veel nii uus ning preagu kõik kopa ette visanud. Aga see lihtsalt minu arvamus.
By the way keegi tahab assasins creedi vastu vahetust midagi pakkuda?

rannu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 295
Liitunud: 18 Aug 2010, 22:13
Asukoht: Tallinn

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas rannu » 16 Mär 2011, 22:01

Dragon age ja mass effect minuarust parimad mis välja tulnud.Kuid ma ei saa aru mis inimesi gears of wari ja black opsi juures köidab???

sten260
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 326
Liitunud: 28 Sept 2009, 21:10
Asukoht: Saaremaa

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas sten260 » 17 Mär 2011, 00:02

ikka see, et pärast väsitavat tööpäeva tunnike inimesi sodiks lasta, mitte mingi keeruka sisuga romaani süveneda (aka DAO) :p

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist