Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Vasta
EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas EdragonXX » 15 Dets 2010, 13:30

cavemon kirjutas:PGR 3 oli jah suht kõnts, mulle ka ei meeldinud.
Tundub et mu maitse ühtib enamusega PGR koha pealt.. Jube asi oli. Aga see kuulus kaasa tulnud mängude hulka mis ma ei mäletagi enam millega täpselt kaasa tuli..
Viimati muutis EdragonXX, 09 Jaan 2011, 13:43, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
silvertg
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 48
Liitunud: 21 Sept 2010, 07:56

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas silvertg » 21 Dets 2010, 22:43

Kingdom under fire:circle .... midagi sellist.JUBE
Wa'd up?
sillluboyy

Kasutaja avatar
Lamar
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 19
Liitunud: 28 Dets 2010, 11:23

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Lamar » 07 Jaan 2011, 15:52

Selle ostis tegelt küll minu väikevend, aga kohe kindlalt
NINJA GAIDEN 2
Liialt raske, et nautida, kaamerat ei saa juhtida jne.
Pilt

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Shade » 07 Jaan 2011, 16:02

Lamar - Ninja Gaiden ongi täielikult HardCroe gameritele, selle taga on ju maailma ühtede raskemate mängude tegija: Team ninja
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas EdragonXX » 07 Jaan 2011, 16:40

Lamar kirjutas:Selle ostis tegelt küll minu väikevend, aga kohe kindlalt
NINJA GAIDEN 2
Liialt raske, et nautida, kaamerat ei saa juhtida jne.
Kaameratest rääkides Red Dead Redemptioni multiplayeri kaamera on täielikult loll.. Päri mitu korda surma saanud kuna kaamera ei tea ise ka kuhu ta ennast keerab. Eriti tuleb see välja nendel hetkedel kus kaks hiilijat teineteisega vastamisi satuvad kuskil ruumis ja näiteks üksteisest mööduvad jka sa siis end ringi keerad ja sihikule tahad võtta ja eriti hulluks läheb siis kui siis veel positsioonide vahets veelkord tuleb. Kaamera tilbendab ügest nurgast teise ja ei taha kuidagi näidata seda pilti mida vaja.. Sama asi kasti või nurga või kivi taga varjus olles kui üks sööstab kiirelt kivi poole ja sllest mööda. Seega alati kui keegi kivi suunas liigub ja ainult sekund saabumiseni veel jäänud tasub ennetada seda hetke ja kivi varjust välja söösta ning lagedalt tulistada. Aga tõsiselt nii kehva multiplayeri kaamerat pole ma üheski shooteris varem kohanud.. tavaliselt hoitakse ikka kaamerat sinu kontrolli all paigal mitte ei kukuta seda jõnkustama..

Kasutaja avatar
Aiti
Liige
Liige
Postitusi: 125
Liitunud: 31 Okt 2010, 19:40
Asukoht: Jõgevamaa

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Aiti » 07 Jaan 2011, 19:34

Lamar kirjutas:Selle ostis tegelt küll minu väikevend, aga kohe kindlalt
NINJA GAIDEN 2
Liialt raske, et nautida, kaamerat ei saa juhtida jne.
Raske on ta küll, ise sai ka alles nädal tagasi läbi, kuid minu meelest sai kaamerat küll liigutada(tüütult liigub muidu - vasakule pöörates paremale ja vastupidi). Hiljem kui läbi saab, on küll hea tunne vähemalt :D

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Milenko » 07 Jaan 2011, 20:33

Raunts kirjutas:Ma arvan, et project gotham 3. No ikka täiega saast rallikas. (N) (N)
cavemon kirjutas:PGR 3 oli jah suht kõnts, mulle ka ei meeldinud.
EdragonXX kirjutas:Tundub et mu maitse ühtib enamusega PGR3 koha pealt.. Jube asi oli
Wha? PGR oli enne Forza tulekut suht automängude kunn xboxi peal, see et ta ajale jalgu on jäänud ei tee tast paska mängu või kui teie jaoks teeb siis proovige Pimp My Ride'i või olge lihtsalt lahedad edasi.
Pilt

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas EdragonXX » 08 Jaan 2011, 12:07

Milenko kirjutas: Wha? PGR oli enne Forza tulekut suht automängude kunn xboxi peal, see et ta ajale jalgu on jäänud ei tee tast paska mängu või kui teie jaoks teeb siis proovige Pimp My Ride'i või olge lihtsalt lahedad edasi.
Ma ei tea Forzast miskit.. :) Pole proovinud. Üldiselt piirdun kindlate asjadega nagu NFS, Dirt, BLUR jne. Ja PGR'i proovisin, oli üks neljast mängust mida pood pakkus xboxiga kaasa (oleks pidanud PGRi asemel hoopis KungFu Panda poisile valima). Nii et kui ta ajale jalgu on jäänud siis võiks ju mitte toota ajale jalgu jäänud asju? :) Aga Forza kohta olen viimasel ajal kuulnud palju kiidusõnu nii et ootan uue Forza ära ja siis proovin ära. :)

Kasutaja avatar
kristoklaus
Algaja
Algaja
Postitusi: 79
Liitunud: 25 Dets 2009, 13:43
Asukoht: Paide

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas kristoklaus » 08 Jaan 2011, 16:55

Forza kõige kindlam rallikas üldse xboxil :D !

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Milenko » 08 Jaan 2011, 22:25

EdragonXX kirjutas:Nii et kui ta ajale jalgu on jäänud siis võiks ju mitte toota ajale jalgu jäänud asju? :) Aga Forza kohta olen viimasel ajal kuulnud palju kiidusõnu nii et ootan uue Forza ära ja siis proovin ära. :)
Mis tootmisest sa räägid, PGR3 release date oli 2005 aasta lõpp, vaevalt seda siiamaani toodetakse. Nagu sa ise mainisid, et said ta mingi mänguga kaasa nagu paljude vanade mängudega juhtubki, et poed tahavad neist lahti saada. Siis kui sina selle said oli ammu PGR4 juba väljas.
5-6 aasta pärast tundub Forza3 ka päris imelik kuigi hetkel suht püss.

Veel natuke infot teile:
PGR3 scores 88% on Game Rankings based on 92 reviews. The game scored 88% on Metacritic based on 74 reviews (based on 94 votes from metacritic.com users, Project Gotham Racing scored 8.2 out of 10). The game also scored 92% from Xbox World 360, with it being one of the only 13 to be rated above 90%.
Pilt

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas EdragonXX » 09 Jaan 2011, 12:36

Milenko kirjutas:Mis tootmisest sa räägid, PGR3 release date oli 2005 aasta lõpp, vaevalt seda siiamaani toodetakse. Nagu sa ise mainisid, et said ta mingi mänguga kaasa nagu paljude vanade mängudega juhtubki, et poed tahavad neist lahti saada. Siis kui sina selle said oli ammu PGR4 juba väljas.
5-6 aasta pärast tundub Forza3 ka päris imelik kuigi hetkel suht püss.

Mis PGR3'st sa räägid??? :) Mina räägin hetkel PGR4'st. PGR3 pole ma kunagi mänginud! :) Vaata mu mängude listi alla lõppu siis näed et PGR4 mitte PGR3. :)

http://live.xbox.com/en-IE/MyXbox/Profi ... =EdragonXX

Kasutaja avatar
wuss-
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 509
Liitunud: 13 Juul 2009, 21:15
Asukoht: Elva

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas wuss- » 09 Jaan 2011, 13:07

EdragonXX kirjutas:
Milenko kirjutas:Mis tootmisest sa räägid, PGR3 release date oli 2005 aasta lõpp, vaevalt seda siiamaani toodetakse. Nagu sa ise mainisid, et said ta mingi mänguga kaasa nagu paljude vanade mängudega juhtubki, et poed tahavad neist lahti saada. Siis kui sina selle said oli ammu PGR4 juba väljas.
5-6 aasta pärast tundub Forza3 ka päris imelik kuigi hetkel suht püss.

Mis PGR3'st sa räägid??? :) Mina räägin hetkel PGR4'st. PGR3 pole ma kunagi mänginud! :) Vaata mu mängude listi alla lõppu siis näed et PGR4 mitte PGR3. :)

http://live.xbox.com/en-IE/MyXbox/Profi ... =EdragonXX
EdragonXX kirjutas:Tundub et mu maitse ühtib enamusega PGR3 koha pealt.. Jube asi oli

loe eelmisi postitusi seal on nii kirjas.

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas EdragonXX » 09 Jaan 2011, 13:41

wuss- kirjutas:
EdragonXX kirjutas:
Milenko kirjutas:Mis tootmisest sa räägid, PGR3 release date oli 2005 aasta lõpp, vaevalt seda siiamaani toodetakse. Nagu sa ise mainisid, et said ta mingi mänguga kaasa nagu paljude vanade mängudega juhtubki, et poed tahavad neist lahti saada. Siis kui sina selle said oli ammu PGR4 juba väljas.
5-6 aasta pärast tundub Forza3 ka päris imelik kuigi hetkel suht püss.

Mis PGR3'st sa räägid??? :) Mina räägin hetkel PGR4'st. PGR3 pole ma kunagi mänginud! :) Vaata mu mängude listi alla lõppu siis näed et PGR4 mitte PGR3. :)

http://live.xbox.com/en-IE/MyXbox/Profi ... =EdragonXX
EdragonXX kirjutas:Tundub et mu maitse ühtib enamusega PGR3 koha pealt.. Jube asi oli

loe eelmisi postitusi seal on nii kirjas.
Sorry see oli seal eespool typo siis, enamusti on mul siiski kirjas PGR ilma numbrita.. Aga pidasin silmas siiski PGR4. PGR3 pole mänginud nagu mu lististki näha on. Aga tänud tähelepanu juhtimise eest. korjan sealt liigse 3 maha. Minu typo mis võis Milenko segadusse ajada. Kuigi nagu oeldud PGR kuulub peale PGR4 proovimist suht mõttetute mängude hulka minu silmis. Ja PGR4 olevat veel sobilik 3 aastastele.. :) Ja näide et PGR4 peeti üsna kehvaks oli ka see hind millega tagasi osteti. Selle asjanduse eest anti tagasi ainult 6 euri tookord.

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Riddim » 09 Jaan 2011, 14:04

EdragonXX kirjutas:Ja näide et PGR4 peeti üsna kehvaks oli ka see hind millega tagasi osteti. Selle asjanduse eest anti tagasi ainult 6 euri tookord.
Mis ajal? kohe peale väljatulemist või aastaid hiljem?

Maitse üle ei vaielda muidugi, aga igaks juhuks mainin ära, et ka PGR4 sai üldiselt palju kiita kriitikutelt.

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Kkiks » 09 Jaan 2011, 14:21

PGR4 tuli v2lja Oktoober 2007 , ma t2pset kuup2eva ei m2leta , minge googeldage kui soovite :P . Siis see m2ng oli ysna suur hitt ,aastaid hiljem l2heb loomulikult m2ng kehvemaks , just uute m2ngude pealetuleku t6ttu
Football , a way of life

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 60 külalist