Battlefield : Bad Company

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Vasta
Kasutaja avatar
Raunts
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 447
Liitunud: 28 Mär 2009, 17:24

Battlefield : Bad Company

Postitus Postitas Raunts » 08 Juun 2009, 09:53

Pilt

* Ametlik leht: http://badcompany.ea.com/
* Publisher: Electronic Arts
* Developer: DICE
* Stiil: First-Person Shooter
* Väljalaske kuupäev: 26. juuni 2008

* Kirjeldus:


Battlefield: Bad Company asetab mängija vaenlase territooriumile koos kamp reeturlike ja kättemaksu himuliste sõduritega, kes riskivad üks kõik millega, et saada rikkaks. Mängus on esile tõstetud singleplayeri kogemused ja oskused koos seikluste ja musta huumoriga.

Bad Company on üks esimesi mänge, kus peaaegu kõike on võimalik hävitada. Selles Battlefieldis on olemas ka multiplayer, kus mängijad saavad sõpradega ja ka teistega mängida onlainis ja neile tuule alla teha näidates, et sinu Rühm on parim ja usaldusväärseim.

* Multiplayer: Jah
Pilt

Kasutaja avatar
ShinyBr0n
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 307
Liitunud: 06 Mai 2009, 18:29

Re: Battlefield : Bad Company

Postitus Postitas ShinyBr0n » 08 Juun 2009, 11:20

Olen läbi teinud , ei tundunud nii hea :/ Alguses n põnev ja järsku kaob see põnevus ära tänu äärmiselt suurele valiku võimalusele. Mulle nii väga ei meeldinud.
Pilt

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Battlefield : Bad Company

Postitus Postitas Censored » 08 Juun 2009, 11:44

Olen järjekordselt demo mänginud.
Mulle meeldis.
Masinatega on lihtne sõita ja värki.
Suht head hääled relvadel jne.
Traileritest tundub ka päris lahe ja naljakas, eriti nende kuulus klipp, kus nad sõidavad golfi autoga tangi eest ära =))
Pilt

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Battlefield : Bad Company

Postitus Postitas dreysebud » 08 Juun 2009, 16:15

ShinyBr0n kirjutas:Olen läbi teinud , ei tundunud nii hea :/ Alguses n põnev ja järsku kaob see põnevus ära tänu äärmiselt suurele valiku võimalusele. Mulle nii väga ei meeldinud.
Ma läbi veel ei ole seda jõudnud teha, kuid tundub hea.Aga sellega peaks küll nõustuma, et mängu algul ikka täiega põnev jne, kuid lõpuks tõesti hakkab see nagu langema. Kuid suht hea mäng ikka :)
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Battlefield : Bad Company

Postitus Postitas Censored » 08 Juun 2009, 19:34

Kui aus olla, siis on see paljude mängudega nii.
Mäng muutub üksluiseks jne.
Minu arust ;)
Pilt

Kasutaja avatar
ChLoNiCaL EST 5
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 521
Liitunud: 01 Apr 2009, 10:12
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Battlefield : Bad Company

Postitus Postitas ChLoNiCaL EST 5 » 08 Juun 2009, 20:27

Demo põhjal mulle kohe mitte ei meeldi see mäng.

Kasutaja avatar
Raunts
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 447
Liitunud: 28 Mär 2009, 17:24

Re: Battlefield : Bad Company

Postitus Postitas Raunts » 08 Juun 2009, 20:38

Vähemalt online on ikka tasemel.
Pilt

Kasutaja avatar
ShinyBr0n
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 307
Liitunud: 06 Mai 2009, 18:29

Re: Battlefield : Bad Company

Postitus Postitas ShinyBr0n » 09 Juun 2009, 00:05

Online on hea , sellega panid nad täpi , aga single player võiks tsipa põnevam olla , see n.ö FLOW kaob mingi aja pärast ära.
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Battlefield : Bad Company

Postitus Postitas Jack » 09 Juun 2009, 00:25

ChLoNiCaL EST 5 kirjutas:Demo põhjal mulle kohe mitte ei meeldi see mäng.
Ma proovisin kah. Ei meeldinud imelikul kombel. Kõik teised BF'id on normid olnud. Olgu see tuleviku BF (robotitega) ei meeldinud kah.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Harcourt
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 18
Liitunud: 06 Juun 2009, 18:55

Re: Battlefield : Bad Company

Postitus Postitas Harcourt » 09 Juun 2009, 05:20

SP 'flow' lahtus jah ära poole mängu peal, kuid õnneks hea huumor päästis seda natukenegi.
Kuid online on ülimalt tasemel imo, lammutan lives seda ikka aeg-ajalt ja naudin =)

Kasutaja avatar
anOs
Algaja
Algaja
Postitusi: 80
Liitunud: 14 Juun 2009, 16:54

Re: Battlefield : Bad Company

Postitus Postitas anOs » 30 Juun 2009, 12:23

oii proovisin Demo ära ja se mäng on ju puhas kuld kus oled koos nende vendadega äge lased tanke õhku väga võimas kindlalt ostan
zll fr0z3n llz x

Kasutaja avatar
tanel18
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 284
Liitunud: 23 Juun 2009, 01:47
Asukoht: Eesti :)

Re: Battlefield : Bad Company

Postitus Postitas tanel18 » 06 Juul 2009, 19:55

Olen selle mängu kaks korda igavusest lõppu teinud.Suht lahe on vahel asju õhku lasta ja nii :) Ja kui vaadata eelnevaid Battlefield seeriaid kus pmst puudus SP (mingid botid vaid) siis on see ikka suur edusamm.MP on küll päris hea,aga Battlefield 2 on ikka parem.

Kasutaja avatar
lostinthemist
Algaja
Algaja
Postitusi: 64
Liitunud: 17 Mär 2011, 15:10
Asukoht: Silent Hill

Re: Battlefield : Bad Company

Postitus Postitas lostinthemist » 17 Mär 2011, 17:54

Demo oli lõbus mängida ja see pani mind täisversiooni järele janutsema. Ma teadsin, et Bad Company saab olema lõbus, kuid pärast mängu ostmist ei mõistnud, et niivõrd lõbus. Sebisin Bad Company, libistasin plaadi Xboxi sisse ja...
whoa! Ptüi, parandan: WHOA~!!

Alustasin kohe mitmikmänguga, mis oli ohtlikult sõltuvust tekitav ja vapustavalt lõbus. Hiljem sai üksikmänguga algust tehtud, mis jättis väga võimsa elamuse ning olen igavesti tänulik, et valisin raskusastmeks keskmise, mitte kerge.
Bad Company meeldib varem mängitud Battlefieldist kõige rohkem, sest keskkond on lõhutav. See võimalus annab mänguelamusele palju juurde. Normaalse raskusastmega oli üksikmängu isegi mõõdukalt keeruline mängida ja kohati oli täiesti aia taha läinud situatsioone. Eredalt tuleb meelde olukord, kus üritasin peitu pugeda tanki eest, kuid kuhugi pole konkreetselt peita, sest kõik, mis jääb tankile ette, tulistatakse tuimalt pilbasteks. Peaaegu igas nurgas on punast värvi õhkuvad lõhkekehad ja tünnid, mis lausa karjuvad mängijale: "Tulista mind!"

Teine oluline aspekt, mis eristab Bad Company-t eelmistest Battlefieldidest, on soliidne sisuliinist kinni pidav üksikmäng. Mõnede stseenide puhul oli väga muhe jälgida kahte komraadi, kes jagelevad omavahel pidevalt - nt mängivad käärid-paber-kivi mängu samal ajal, kui kolmas komraad tegeleb raadioga. Dialoogid on päris muhedad. Nõustun eelnevate kasutajatega, et teatud hetk hakkas mängu vool ära hajuma.
Graafika on väga ilus ja lähemal vaatlemisel on näha, et see on pisut teraline. Heliefektid on võimsad ja tekitavad tunde, et oled lahinguväljal.

Mitmikmäng on suurim pluss mängul ja ma ei tüdine sellest mitte kunagi ära. Ma olen seda isegi nii palju mänginud, et olen saanud kätte kõige kõrgema auastme - level 25. Sõber jälgis mind vahepeal, kuidas ma mängin ja ta ehmus ära, kui agressiivne ma olin.. ._.

8,5/10
The meeting of two personalities is like the cont[tents of?] two chemical substances: if there is any reaction, both are transformed.
To live is...
to change
to gain by loss.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist