Tony Hawk : Ride

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Vasta
Kasutaja avatar
ShinyBr0n
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 307
Liitunud: 06 Mai 2009, 18:29

Tony Hawk : Ride

Postitus Postitas ShinyBr0n » 19 Mai 2009, 12:57

Pilt
Peale seda , kui Skate mäng tõi välja uue võimaluse trike teha , ehk siis kasutade analoogi triki tegemiseks , seda kutsuti Flik-It süsteemiks. Tony Hawk peale seda põhimõteliselt lükati välja skateboard mängu maailmast , aga nüüd on ta tagasi rohkem hull kui varem. Koos töödates Robomodoga ( mängu tegijad ) mõtlesid nad uue mooduse viia skateboarding mängud uuele tasemele mõeldes välja nelja liikumis tundliku sensoriga täismõõtmetes rula.

Pilt

Jep , see samune rula pildil saab olema see mis vedeleb sinu teleka ees või siis su teleka sees.
Rula trikide tegemine oli siis juba raske Flik-It süsteemiga , aga nüüd varsti tuleb teha trike selle rulaga.
Mängus saab olema kolm raskus taset , kõige kergem on see kus mäng aitab sind selle asjaga sõita ja kõige raskem on neile kes suudavad teha Flip-Trikke jne.
Ma ei oska midagi öelda , kui aus olla. See saab põnev olema , kuna see on midagi uut , aga jällegi mõeldes selle üle kui raske see olla võib siis ma ei tea , kuna tegelane mängus käitub nii nagu sina käitud rula peal , liigud rula peal vasakule , tegelane mängus liigub vasakule , teed rula peal 360 kraadise pöörde , arvake ise ? Tegelane teeb nii.

Esimene asi mis mul sellega meelde tuli , ühtlasi ka naljakas on see mida Wii teeb , kasutades liikumis sensoreid , et mängu muuta rohkem lõbusamaks. Aga youtubes on tuhaneid videosi sellest kuidas ka nendega on võimalik oma teleka ära tappa , ma juba kujutan ette kui sa vale Flip Trikki teed ja see rula 200khm-ga su telekasse liigub :D
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=Rcnrxc5xUZo[/BBvideo]
Kujuta ette , et see on see rula mis sinna lendab :D

http://www.youtube.com/watch?v=B-zjIAYmfZ0
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist