"Your Shape: Fitness Evolved" OR "The Biggest Loser: Ultimat

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: "Your Shape: Fitness Evolved" OR "The Biggest Loser: Ultimat

Postitus Postitas Shade » 10 Dets 2010, 11:24

Edragon - nüüd püüa aru saada, et meie ei ela UK-s, me elame eestis. Ja olenematta Live accopunti tehes valitud riigist, meil pole selle riigi IP-d ja selletõttu paljudest ilusatest sulle sülle kukkuvatest hüvedest näeme meie und. Seega meie jaoks on see 500 pointsa suur raha ja ma poleks 2 harjutuse pärast küll nõus seda raha välja käima, pigem kulutan selle mõne asjalikuma DLC jaoks või paari RB loo jaoks.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

nek
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 04 Dets 2010, 21:52

Re: "Your Shape: Fitness Evolved" OR "The Biggest Loser: Ultimat

Postitus Postitas nek » 26 Dets 2010, 15:25

Your Shape: Fitness Evolved on igaljuhul parem. olen mõlemaid proovinud ja "Your Shape`l" on lihtsalt palju rohkem võimalusi. kasvõi see, et oma tulemusi saab onlines jälgida www.yourshapecenter.com, püstidada isiklike eesmärke ja neid reaalajas jälgida nii mängus olles kui hiljem arvuti taga. motivatsiooni annab ka maailma fitness edetabel. olemas ka iga riigi kohta eraldi edetabel ja ka eesti esindatud... :D

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: "Your Shape: Fitness Evolved" OR "The Biggest Loser: Ultimat

Postitus Postitas EdragonXX » 26 Dets 2010, 19:19

nek kirjutas:Your Shape: Fitness Evolved on igaljuhul parem. olen mõlemaid proovinud ja "Your Shape`l" on lihtsalt palju rohkem võimalusi. kasvõi see, et oma tulemusi saab onlines jälgida http://www.yourshapecenter.com, püstidada isiklike eesmärke ja neid reaalajas jälgida nii mängus olles kui hiljem arvuti taga. motivatsiooni annab ka maailma fitness edetabel. olemas ka iga riigi kohta eraldi edetabel ja ka eesti esindatud... :D

cool, tänud info eest Sulle ja ka kõigile teistele..

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 40 külalist