XBOX ONE

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Vasta

XBOX ONE ost

jäängi XBOX 360 juurde
48
29%
Kindel ost
36
22%
Varem ei oleks ostnud, nüüd ostan kindlasti.
4
2%
Mõtlen veel
59
35%
Kindlasti ei osta.
20
12%
 
Hääli kokku: 167

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Shade » 17 Juun 2013, 17:16

henz22 kirjutas:
Shade kirjutas:igastahes: XBOX One Day One Edition on tellitud.
Eks mängudest saab vaadata mis võtame lisaks, hetkel neid ikka oleks, mida tahaks kindlasti.
Eestis asi ei tööta ju. =))
Mina olen aru saanud et enamus live teenused ei tööta, kuid mängud ikka töötavad ja lisaks on see kõik sellise halva maiguga kuulujutt. Kui see tõeseks lõpuks osutub saan alati selle canceldada või siis kasutan vpn teenuse võimalusi.

Ehk siis ideeliselt töötab asi siiski eestis ka :D

Ei ole vaja minu otsuse üle naerda. Olles ise seda konsooli näppinud ja näinud neid mänge siis ma lähen kindla peale hetkel välja. Lisaks kavatsen muretseda ka PS4 mõningate eksklusiivide jaoks. Ostu otsuse tegin tuginedes oma kogemustele, mitte sellele mida internet pasundab.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas henz22 » 17 Juun 2013, 17:56

Ma ei naernudki sinu otsuse peale :) . Aga see, et mingit VPN-i peab eraldi rentima hakkama, tähendaks lisaks veel live maksmisele omakorda päris suurt väljaminekut, mõttetu osta enamusel seda konsooli. :(

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Jack » 17 Juun 2013, 17:57

Shade kirjutas: Ostu otsuse tegin tuginedes oma kogemustele, mitte sellele mida internet pasundab.
Me kõik ootame sinu põhjaliku ülevaadet kui konsool sul käes on. Loodame, et veenad nii mõnegi X1 poole vaatama. Võibolla isegi minu (Y)
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
simosaali
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 265
Liitunud: 27 Okt 2009, 19:41
Asukoht: Aespa

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas simosaali » 17 Juun 2013, 18:02

kui ma saan 100% kinnituse et asi toimib normaalselt(ilma vpnita ja muu jamata) ka eestis siis kalduks ka Xbonei poole. Hinna süsteemist sain kah nüüd aru
Pilt

Kasutaja avatar
GameTrigger
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 30
Liitunud: 24 Mai 2013, 20:53
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas GameTrigger » 19 Juun 2013, 23:03

http://news.xbox.com/2013/06/update" onclick="window.open(this.href);return false;
Last week at E3, the excitement, creativity and future of our industry was on display for a global audience.

For us, the future comes in the form of Xbox One, a system designed to be the best place to play games this year and for many years to come. As is our heritage with Xbox, we designed a system that could take full advantage of advances in technology in order to deliver a breakthrough in game play and entertainment. We imagined a new set of benefits such as easier roaming, family sharing, and new ways to try and buy games. We believe in the benefits of a connected, digital future.

Since unveiling our plans for Xbox One, my team and I have heard directly from many of you, read your comments and listened to your feedback. I would like to take the opportunity today to thank you for your assistance in helping us to reshape the future of Xbox One.

You told us how much you loved the flexibility you have today with games delivered on disc. The ability to lend, share, and resell these games at your discretion is of incredible importance to you. Also important to you is the freedom to play offline, for any length of time, anywhere in the world.

So, today I am announcing the following changes to Xbox One and how you can play, share, lend, and resell your games exactly as you do today on Xbox 360. Here is what that means:

An internet connection will not be required to play offline Xbox One games – After a one-time system set-up with a new Xbox One, you can play any disc based game without ever connecting online again. There is no 24 hour connection requirement and you can take your Xbox One anywhere you want and play your games, just like on Xbox 360.

Trade-in, lend, resell, gift, and rent disc based games just like you do today – There will be no limitations to using and sharing games, it will work just as it does today on Xbox 360.


In addition to buying a disc from a retailer, you can also download games from Xbox Live on day of release. If you choose to download your games, you will be able to play them offline just like you do today. Xbox One games will be playable on any Xbox One console -- there will be no regional restrictions.

These changes will impact some of the scenarios we previously announced for Xbox One. The sharing of games will work as it does today, you will simply share the disc. Downloaded titles cannot be shared or resold. Also, similar to today, playing disc based games will require that the disc be in the tray.

We appreciate your passion, support and willingness to challenge the assumptions of digital licensing and connectivity. While we believe that the majority of people will play games online and access the cloud for both games and entertainment, we will give consumers the choice of both physical and digital content. We have listened and we have heard loud and clear from your feedback that you want the best of both worlds.

Thank you again for your candid feedback. Our team remains committed to listening, taking feedback and delivering a great product for you later this year.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Hydra Tomix » 19 Juun 2013, 23:58

Saaks nüüd vaid Eesti interneti kasutada, oleks ideaalne :D

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas henz22 » 20 Juun 2013, 07:37

Täitsa head uudised, mis panevad mõtlema nüüd jällegi, et kumba osta. Niisama ei tahaks kogu oma Gamerscore-i ära visata. :D

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Riddim » 20 Juun 2013, 08:17

Hydra Tomix kirjutas:Saaks nüüd vaid Eesti interneti kasutada, oleks ideaalne :D
Microsoft also announced today a loosening of the Xbox One's regional restrictions. "You could buy a console in any country and use it any country," Whitten said. "You can use any disc in that console."

http://kotaku.com/xbox-one-drm-reversal ... -514419715" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas CtV15 » 20 Juun 2013, 10:49

Juba see MS-i üleolev suhtumine jm enda maine kahjustamine ei pane mind isegi siis ümber mõtlema PS4 eelistamise asemel Xbox One kasuks, kui nad igasugu enda need lollid piirangud jm maha keeravad. Nad ise ka ei tea, mida nad teevad ja milline see Xbox One lõppkokkuvõttes välja nägema peab - Xbox Support allapoole arvestust.
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Hydra Tomix » 20 Juun 2013, 10:57

Mul on juba kindel Xbox One ost. Mida MS mõtleb ja teeb on nende oma asi, mind huvitab lõpptulemus

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas CtV15 » 20 Juun 2013, 11:05

Kui nad ei suuda ette mõelda ja tarbijate soovidele vastu tulla ning ka peale seda veel nii üleolevalt suhtuvad, siis ma ei leia, miks peaks sellist firmat usaldama ja toetama. Samuti kui nad pole enda tootes kindlad, siis samuti tekib mul küsimus, et kas sellist toodangut üldse julgen osta.
MS enda maine ikka mõnusalt peesse keeranud. Sellest nad kergelt või kas üldse välja tulevad.
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Jack » 20 Juun 2013, 12:44

CtV15 kirjutas:Kui nad ei suuda ette mõelda ja tarbijate soovidele vastu tulla ning ka peale seda veel nii üleolevalt suhtuvad, siis ma ei leia, miks peaks sellist firmat usaldama ja toetama. Samuti kui nad pole enda tootes kindlad, siis samuti tekib mul küsimus, et kas sellist toodangut üldse julgen osta.
MS enda maine ikka mõnusalt peesse keeranud. Sellest nad kergelt või kas üldse välja tulevad.
Üleolev? Nad ju kuulasid mida sa tahad ja nad teevad muudatusi.
Imo just ülimalt positiivne.

X1 kindel ost nüüd (Y)

Tanel, kirjuta hääletuse tulemused esimesse posti ja nulli hääletus. Vaatame kui paljud nüüd meelt muudavad.
Variandid võiks olla näiteks :
Kindel ost.
Varem ei oleks ostnud, nüüd ostan kindlasti.
Mõtlen veel.
Kindlasti ei osta.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas CtV15 » 20 Juun 2013, 12:54

No nende jutust/otsustest on küll mulje jäänud, et "ahh, eks me siis teeme veidike leebemaks, olge õnnelikud nüüd." Ja juba nende piirangute väljamõtlemine näitab tootjast nii mõndagi. Kui juba neid välja mõeldi ja loodeti, et paisatakse nende piirangutega ka müüki konsool, siis ma ei julgeks juba sellepärast nende konsooli osta, et vabalt sellise mõttemaailmaga onud võivad alati ju ka ümber mõelda või muid lollusi korda saata juba siis, kui tükk aega too konsool müügiriiulitel olnud.
Minu otsus igatahes jääb samaks - ei osta Xbox One. Enne mõelgu ja siis tegutsegu, seda nad täitnud pole, tänu millele ka maine väga tugevalt kahjustada saanud.
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Jack » 20 Juun 2013, 13:05

Ost jääb põhimõtete pärast tegemata? No tuleb au anda. Ka mina lubasin paar aastat tagasi et ei osta iial enam Sony konsoole, kui geohote ja graf_chokolo kohtupinki viidi. Giant enemy crab!
Siiski peale xbox one negatiivseid uudiseid ei olnud muud varianti kui konsooli osta tahtsin.

Tuleks veel ilma Kinectita versioon müüki siis oleks enamu mängumaailmast vägagi rahul asjaga. Hind kukuks kah kohe 100€ mis tooks hinna samale tasemele kui ps4. Ootame-näeme.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas CtV15 » 20 Juun 2013, 13:22

No isegi kui nad nende piirangutega kimbutama ei oleks tulnud ja veidike vaiksemalt võtnud, ka siis oleksin eelisanud vast PS4-ja Xbox One asemel. Kindlasti üks argument hind (Kinect mind üldse ei huvita väga, seetõttu oleks see 100€ rohkem välja käia veidike mõttetu minu jaoks), kuigi jah, nad võivad veel ka ilma Kinectita konsooli müüki pista, kuid nad vist juba ette planeerinud, et Kinect hakkab tihedalt konsooliga koos töötama, mille muutmine võib ehk osutuda veidike keerukaks, kuna plaanid jm tuleb kõik ümber teha. Samuti piisavaks argumendiks on juba PS+ muud lisavõimalused peale iga kuiste tasuta mängude (Xbox Live pidi ka Xbox One-le andma iga kuu 2 tasuta mängu, kuid midagi muud vist see ei annagi, nii palju kui ma kursis).
Iseenesest oleksid muidu need konsoolid kõvad konkurendid, kui ka hind oleks sama ja ei oleks nad varem sellist lollust korraldanud.
Samuti täitsa saan aru ka nendest, kes gamescore puhul kõvasti pingutanud ja nüüd ei taha kõike tuulde lasta.
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 34 külalist