Xbox One Slim

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Vasta
martini5
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 18
Liitunud: 02 Dets 2013, 19:02
Asukoht: Tallinn

Xbox One Slim

Postitus Postitas martini5 » 27 Aug 2016, 12:30

Tere!
Plaanis vana x360 välja vahetada. Kas uus slim versioon on vanast fatist nii palju parem, et paarsada euri rohkem selle eest maksta? Netist võib lugeda ühte ja teist, mida siinsed gurud arvavad?

Martin

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Xbox One Slim

Postitus Postitas Shade » 27 Aug 2016, 21:35

martini5 kirjutas:Tere!
Plaanis vana x360 välja vahetada. Kas uus slim versioon on vanast fatist nii palju parem, et paarsada euri rohkem selle eest maksta? Netist võib lugeda ühte ja teist, mida siinsed gurud arvavad?

Martin
paar eelist võrreldes vanaga:
1) väiksem
2) 4K tugi meedia mängimisel (mängud pole 4K resos)
3) HDR tugi mängudes - esimene HDR toega mäng on Gears of War 4

endal 2TB slim olemas, aga pole jõudnud eliidilt kupatust üle vedada, kiiret ka nagu pole sellega veel
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Xbox One Slim

Postitus Postitas Tom-D » 28 Aug 2016, 11:22

Shade kirjutas: paar eelist võrreldes vanaga:
1) väiksem
2) 4K tugi meedia mängimisel (mängud pole 4K resos)
3) HDR tugi mängudes - esimene HDR toega mäng on Gears of War 4
(Y) Oskad sa Jan häälekuse koha pealt midagi öelda. Kuigi One on niikuinii suht vaikne siis kuidas Slim on? Veel vaiksem?

Minu mõtted:

1. Suurus ongi hetkel tema ainuke eelis. Tavalised One-d liiguvad juba alates 180€ seega kui tõesti tahad välimuse eest paarsada juurde maksta siis Slim on sinu valik (Y)

2. 4K meedia tugi eeldab 4K monitori/teleri olemasolu. Kui sul vastavat ekraani pole ja sa 4k meediat niikuinii ei vaata siis ei ole sellel punktil mingit tähtsust.

3. HDR eeldab samuti vastava toega ekraani. Enamus hetkel turul olevaid UHD (4K) telereid toetab HDR-i ainult läbi 4k signaali seega kuidas seda hetkel FullHD mängudes ära kasutatakse ei oska öelda. Loodetavasti on MS selle peale kuidagi mõelnud või hakkavad UHD telerite tootjad oma tehnoloogiat muutma ja HDR-i ka FHD signaalist lugema.


Soovitus - Kui sul ei ole kodus 4K tehnikat siis pole pointi hetkel Slim poole vaadata. Tavaline mängib kõike täpselt samamoodi ja on järelturul poole odavam. 4K mänge ei hakka Slim kunagi jooksutama (AAA tiitlid, indie mänge arvatavasti tuleb) ja kui eriline 4K filmide sõber ei ole siis pole mõtet. Ka siis kui ketta suurus on tähtis ning konsool on statsionaarne, seda ei liigutata, siis näiteks 3TB väline ketas külge ja ruumi on ka oksendamiseni palju. Minu väline USB3 ketas liigutab ennast vaat et isegi kiiremini kui sisemine originaal :D

Samas - kui riiulis on ruumi vähe ja muud üle ei jää, võta Slim, see on mõõtmetelt väiksem ja talle on toiteplokk juba sisse ehitatud.

Kui tahad võimsaimat konsooli turul, korralikku VR-i elamust ja 4K esitust ka suurtest tiitlitest, siis oota ära Xbox One Scorpio. Kuigi ega selle hind väga odav ei tule.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Xbox One Slim

Postitus Postitas Shade » 29 Aug 2016, 11:22

Tom - pole jõudnud vurtsu taha panna sellele veel. Sai unboxing filmitud, kuid andsin Puhata ja mängida poistele selle katsetada. Elite konsool peab veel vastu nädala, enne kui S-i kasutusele võtan. Järgmine nädal oskan juba öelda, kui hää on. Pean muidugi uue teleka muretsema HDRi-ga ja 4K - vaikselt võib valmistuda juba Scorpio tulekuks
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Xbox One Slim

Postitus Postitas Tom-D » 03 Sept 2016, 20:53

(Y)

Vaata kindlasti, et teleril oleks normaalne HDR tugi, osad on mingi imeliku lahendusega. Ma ise vaatasin LG UH8500 seeria poole. Tal on normaalne hinnaklass, IPS Quantum ekraan, toetab nii HDR10-t kui ka HDR Dolby Vision-it, Harman Kardon heli, WebOS 3 jne. LG-l on muidugi ka OLED HDR telerid, mis pidavat fantastilise pildiga olema, aga nende hinnaklass on liiga kõrge, et minu majapidamies ennast õigustada. Vaatasin ka samsungi KS8000 seeria poole aga see ei pidavat nii hea olema kui LG UH8500 seeria.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: Xbox One Slim

Postitus Postitas tanel3699 » 14 Sept 2016, 09:01

kas ma peaks ka välja vahetamisele mõtlema? kui tahaksin xbox one s max saada hetkel on mul Samsung UE50JU6872
Pilt

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Xbox One Slim

Postitus Postitas Tom-D » 15 Sept 2016, 19:23

No kui tahad max saada siis küll, sinu teleril ei ole HDR tuge. Aga mina sinu asemel selle pärast küll ei põeks, suht hea loom on su teler ja ma ei usu et sa HDR-i väga igatsema hakkad. HDR ja non HDR kõige suurem effekt tuleb enamasti välja kui sul on hea indeksiga ekraan millel korralik heledus, seda garanteerivad kindlasti need selle aasta 4K HDR telerid millel hind ka 1,5k ja edasi. Kui praegu hakata 4K telerit vaatama siis võiks juba vähemalt HDR10 toega isendi valida, kui 4K teler juba olemas on siis pole küll mõtet ainult HDR-i pärast seda välja vahetama hakata, sellist vahet mis lõua maani paneks vajuma sealt ei usu et näeb.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: Xbox One Slim

Postitus Postitas tanel3699 » 18 Sept 2016, 12:49

Tom-D kirjutas:No kui tahad max saada siis küll, sinu teleril ei ole HDR tuge. Aga mina sinu asemel selle pärast küll ei põeks, suht hea loom on su teler ja ma ei usu et sa HDR-i väga igatsema hakkad. HDR ja non HDR kõige suurem effekt tuleb enamasti välja kui sul on hea indeksiga ekraan millel korralik heledus, seda garanteerivad kindlasti need selle aasta 4K HDR telerid millel hind ka 1,5k ja edasi. Kui praegu hakata 4K telerit vaatama siis võiks juba vähemalt HDR10 toega isendi valida, kui 4K teler juba olemas on siis pole küll mõtet ainult HDR-i pärast seda välja vahetama hakata, sellist vahet mis lõua maani paneks vajuma sealt ei usu et näeb.
no selge siis ma küll ei hakka välja vahetama tänan nõu eest (Y) (Y)
Pilt

ekraanid
Vaatleja
Postitusi: 2
Liitunud: 02 Veebr 2017, 14:14

Re: Xbox One Slim

Postitus Postitas ekraanid » 02 Veebr 2017, 19:26

oli plaanis ka soetada one s, aga tuleb välja et tema jahutus mürarikkam ca 3db
http://windowsreport.com/xbox-one-s-fan-noise/
ja lisaks vaja kinectile eraldi adapter veel osta

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: Xbox One Slim

Postitus Postitas trimpa » 04 Veebr 2017, 19:54

ekraanid kirjutas:oli plaanis ka soetada one s, aga tuleb välja et tema jahutus mürarikkam ca 3db
http://windowsreport.com/xbox-one-s-fan-noise/
ja lisaks vaja kinectile eraldi adapter veel osta

Nii ongi. Iseenesest vaikne riist, aga kui hoolega kuulata/võrrelda, siis one S on naaaaatukene mürarikkam. (mul kodus mõlemad, hea võrrelda)
Minu jaoks oluline pluss, miks ma teise tuppa just one S-i ostsin: töötab ka vertikaalselt. Teises toas saangi seda ainult vertkalselt riiulisse paigutada. Lisaks pole vaja nuputada kuhu toiteplokk omakorda peita.
One S on mul ühendatud UHD teleka taha ja tundub, et see HDR tehnoloogia isegi toimib: pilt on päris hea. Kui Gears of War 4 mängima hakkasin, siis telekas andis kohe märku, et HDR signaal saadaval ja pilt muutus ka kohe tiba paremaks.
Kui toas on ruumi ja 4K filme ei vaata, siis soovitan siiski ONE (mitte one S) osta. Mängude koha pealt on nad võrdsed.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist